t
c فیلتر شکن های قدرتمند اندروید


فیلتر شکن های قدرتمند اندروید

فیلتر شکن های قدرتمند اندروید

فیلتر شکن های قدرتمند اندروید

فیلتر شکن های قدرتمند اندروید:

اگر به دنبال آزادانه گشتن در اینترنت هستید خرید VPN یکی از راحت ترین راه ها برای مرور اینترنت بدون محدودیت و بدون فیلتر است. در حالت کلی فیلتر شکن نسخه اندروید و لپ تاپ از لحاظ طرز کار و سرعت تفاوتی باهم ندارند ولی شما می بایست با توجه به دستگاه خود خرید Vpn خود را تکمیل کنید تا در زمان استفاده به مشکلی برنخورید.

یه نکته جالب رو در برای برنامه های فیلترشکن رایگان در گوگل پلی بهتون بگم که بدونید اونم اینکه که : گروهی از محققان از Data61 CSIRO، UC Berkeley، UNSW سیدنی و UCSI مالزی به این نتیجه رسیدند که تعداد زیادی از برنامه های دانلود فیلتر شکن اندروید موجود در Google Play (این تیم ۲۸۳ برنامه در پلی استور را بررسی کردند) نامناسب و حاوی نرم افزارهای مخرب یا همان بد افزار است.

این آمار شامل برنامه های با ریت بالا (تعداد دانلود بالا) نیز است. طبق گفته محققان، "در حالیکه ۳۷ درصد از برنامه های موجود در پلی استور در زمینه دانلود VPN بیش از ۵۰۰K نصب شده اند و ۲۵ درصد ازاین برنامه ها حداقل رتبه بندی ۴ ستاره را دریافت کردند، بیش از ۳۸ درصد از آن ها دارای بدافزارها هستند که بر اساس سایت VirusTotal  به عنوان ویروس یا بد افزار شناسایی شده اند.

ما در این پست برای شما دانلود با لینک مستقیم نرم افزار فیلتر شکن اندروید را قرار داده ایم که از لحاظ امنیت و قدرت اتصال دارای هیچ مشکلی نمی باشد. و شما با دریافت این نرم افزارفیلتر شکن  می توانید به راحتی اتصال خود را برقرار نمایید و از اینترنت رایگان و آزاد لذت ببرید

با تشکر از همراهی همیشگیتان


فیلتر شکن های قدرتمند اندروید

خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn