t
c خرید سرویس فیلتر شکن


خرید سرویس فیلتر شکن

خرید سرویس فیلتر شکن

خرید سرویس فیلتر شکن

خرید سرویس فیلتر شکن:

طبق گزارشهایی که اخیراً مشاهده شده در هنگ کنگ که در جنوب چین واقع شده است، مقامات چینی یک مرد را به ۲ سال حبس محکوم کرده اند چون ایشون یکی از فروشندگان اینترنتی وی پی ان بود و این امر خلاف قوانین جمهوری خلق چین است درواقع یک راه برای فروش وی پی ان در چین وجود دارد و آن هم این است که حتما می بایست از قبل با مقامات هماهنگی های لازم را انجام دهند وگرنه بازداشت خواهند شد.

مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک معتقد است که چین ممکن است مجددا برنامه های خرید VPN را به فروشگاه App iTunes اضافه کند اما فعلا قطعی نیست. چندین وب سایت فروش وی پی ان در چین به همین خاطر دستگیر شدند. جالب است بدانید که همین قوانین در روسیه هم اجرا می شود و به شدت با افراد وی پی ان فروش برخورد می شود.

شرکت AmpliFi Teleport به تازگی، یک قطعه سخت افزاری تولید کرده است که به شما اجازه می دهد زمانی که حتی در سفر هستید به یک اینترنت امن متصل شوید. برای این کار شما تنها به یک روتر HD AmpliFi نیاز دارید. ارتباطی امنی که شما را از هر خطر به دور می کند. قیمت این محصول در وب سایت آمازون تقریباٌ ۲۰۰ دلار است که به کاربران اجازه می دهد بدون دردسر از هر نقطه ای از جهان به آی پی های مختلف دسترسی داشته باشند.

برای دیدن سرویسها و پلن های ما به صفحه ی اصلی مراجعه نموده و تمامی سرویس های ما را به صورت آنلاین با یک اکانت خریداری فرمایید. پشتیبانی ما نیز همیشه برای ارایه ی خدمات و پاسخ به مشکلات شما بروز و پاسخگو میباشد.


خرید سرویس فیلتر شکن

خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn