t
c دانلود برنامه تلگرام ضد فیلتر


دانلود برنامه تلگرام ضد فیلتر

دانلود برنامه تلگرام ضد فیلتر

دانلود برنامه تلگرام ضد فیلتر

دانلود برنامه تلگرام ضد فیلتر

دانلود تلگرام ضد فیلتر: چند روز پیش برنامه تلگرام با نسخه ۴٫۸٫۶ معروف به تلگرام ضد فیلتر ، عرضه شد.

یک فیلترشکن از نظر کلی این صورت کار میکند که یک اتصال امن و رمزگذاری شده را ایجاد می کند و به همین دلیل می توان از آن مثل یک تونل بین کامپیوتر و سرور استفاده کرد.

برای استفاده از سرویس وی پی ان نیاز به خرید وی پی ان دارید.برای خرید VPN به صورت آنلاین مراجعه کنید.

در یک محیط کاری و حرفه ای، وجود وی پی ان به دلیل مشکلات امنیتی الازامی است. در حالی که شما به یک VPN متصل هستید، تمام ترافیک شبکه شما از طریق این تونل محافظت می شود و هیچ کس حتی ISP  شما (شرکتی که اینرنت شما را ارائه می دهد) نمی تواند آمار استفاده شما از اینترنت را تا زمانی که به سرور VPN  متصل هستید محاسبه کند.

شما باید اطمینان حاصل کنید که فقط به وبسایت هایی که با HTTPS ایمن هستند، متصل شوید زیرا که اطلاعات شما همچنان رمزگذاری خواهد ماند حتی پس از قطع نمودن اتصال VPN.

دانلود تلگرام ضد فیلتر

دانلود تلگرام ضد فیلتر

هم‌زمان با فیلتر شدن تلگرام در روسیه، تلگرام نسخه جدید خود را از طریق گوگل پلی منتشر کرد. این نسخه از تلگرام با استفاده از تکنیک Domain Fronting فیلتر کردن را برای دولت بسیار مشکل کرده است. 

این نسخه را از گوگل پلی به صورت مستقیم دریافت نمایید:

لینک دانلود از گوگل پلی

در این روش برنامه تلگرام به جای اتصال مستقیم به سرورهای تلگرام، ابتدا به سرورهای گوگل، آمازون و مایکروسافت (بعنوان سرویس دهندگان خدمات ابری) متصل می‌شود و برای فیلتر کردن آن باید سرورهای آمازون و گوگل و مایکروسافت نیز فیلتر شوند. تلگرام ضد فیلتر آپدیت جدید و رسمی خود شرکت و در تاریخ ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۷ روانه بازار شد و در حال حاضر جز پرطرفدارترین نسخه ها است. 

 


دانلود برنامه تلگرام ضد فیلتر

- - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn