t
c دانلود بهترین فیلتر شکن


دانلود بهترین فیلتر شکن

دانلود بهترین فیلتر شکن

دانلود بهترین فیلتر شکن

دانلود بهترین فیلتر شکن:

هر کس به دلایلی نیاز به  یک VPN خواهد داشت. ما در این بخش به بررسی یک فیلتر شکن رایگان می پردازیم و اینکه چگونه یک فیلتر شکن رایگان میتوانید نیازهای شما را برطرف کند.البته این نکته را بگم که فیلترشکن های که ما معرفی میکنیم یا مورد بررسی قرار میدهیم  از بهترین فیلتر شکن در جهان هستند. با این حال، به هردلیلی شاید شخصی و شایدم هم غیر شخصی برای یعضی از افراد رایگان بودن فیلتر شکن از خرید VPN مهمتر است، پس حتما  این پست را با ما همراه باشید تا درباره  یک VPN رایگان  چیزهایی بدانید و آگاهانه از آن استفاده کنید.

VPN رایگان برای تماشای یوتیوب

اگر می خواهید یک VPN رایگان برای یوتیوب پیدا کنید شما یا خیلی خوش شانس هستید یا اینکه خیلی آگاهانه وارد سایت ما شدید 🙂 . یوتیوب تو ایران و چند کشور دیگه فیلتر است و شما برای دسترسی به آن نیاز به فیلترشکن VPNدارید، همه فیلترشکن های رایگان سایت یوتیوب را باز نمیکنند یا برخی این سایت را باز میکنند ولییییییی اینقدر کند و اینقدر بد که شما خودتون از کردتون پشیمون میشوید و فیلتر شکن را قطع می کنید. فیلترشکن های رایگان برای باز کردن سایت youtube اصلا خوب نیستند، پس از بررسی که ما بر روی بیشتر فیلتر شکنها انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که بهترین VPN  خرید فیلتر شکن می باشد. شما خوشحال خواهید شد که متوجه شوید سرویس های ما بسیار، بسیار ارزان هستند و سایت یوتیوب هم به راحتی باز میکنند.

فیلتر شکن VPN رایگان برای وبگردی و سایر خدمات وب

اسپاتیفای و بی بی سی فیلتر هستند و خیلی از فیلتر شکن ها آنها را باز نمیکنند و درد سر آغار میشود. حالا ما برای یک فیلتر شکن کلی وقت میزاریم و بعد بررسی در سایت قرار میدهیم،کاری که شاید به جرات کمتر کسی انجام بدهد.ولی باز هم همان فیلترشکن های که قرار میدهیم هم خالی از مشکل نیستند و به ناچار میگذاریم در سایت !کاملا ترین نوع فیلتر شکن  خرید کریو است که ما در سایت خود موجود داریم و هزینه بسیار کمی داردکه فیلنر شکن کریو تمام سایت ها   را باز خواهد کرد. نمونه ضعف فیلتر شکن ، هات اسپات شیلد به این دلیل که در نسخه رایگان این فیلتر شکن  سرور VPN یونانی دارد (این برنامه رایگان تنها شامل کانادا، هلند و سنگاپور است)  سایت اسپاتیفای را باز نمیکند.

اکثر سرویس های تلویزیونی یا IpTV، از جمله سرویس SlingTV و سرویس اشتراک تلویزیونی ایالات متحده آمریکا ، برای داشتن کیفیت بالا نیاز به ای پی همون کشور دارد . بنابراین این سرویس های رایگان آنها نمی تواند نیاز شما رو بر طرف کند چون اکثر این فیلترشکن های رایگان از چند کشور محدود سرور دارند و آن هم انقدر کند است که خدا میداند. این  امر برای تمام جریانهای تلویزیونی در  سراسر جهان نیز صادق میکند. به این ترتیب، اگر بخواهید یک وی پی ان جدید برای استرالیا، فیلتر شکن رایگان برای برزیل یا VPN رایگان برای جریانهای تلویزیونی از سایر نقاط جهان داشته باشید، باید ۱۰۰ نوع فیلتر شکن دانلود کنید و این امر غیر ممکن است. بهترین کار خرید vpn از سایت ما با ۵۰ کشور مختلف است باااااااا هزینه پایین.


دانلود بهترین فیلتر شکن

- - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn