t
c vpn برای دستگاه های مختلف


vpn برای دستگاه های مختلف

vpn برای دستگاه های مختلف

vpn برای دستگاه های مختلف

vpn برای دستگاه های مختلف:

سریعترین VPNها

فیلتر شکن هات اسپات اصلا جزو سریع ترین سرویس ها به حساب نمی آید. در تست های ما، هات اسپات تقریبا ۳۵ درصد پایین تر از سرعت معقول در وی پی ان ها قرار گرفته است. این مسئله تاثیر قابل ملاحظه ای در کسب رضایت مشتری دارد.

دانلود وی پی ان پر سرعت یکی از موارد حائز اهمیت برای شما عزیزان خواهد بود. نکته ی اصلی تر انتخاب درست شما برای خرید فیلترشکن میباشد.

فیلتر شکن سایفون دارای سرعت بسیار معمولی است، این برنامه ویندوزی مشهور گاهی به عنوان یک کار راه انداز شاید به کار بیاید و تقریبا با تمامی دستگاهها هم سازگاری دارد. اما سرعت افتضاح آن باعث میشود که بسیاری از کاربران در دفعه تست, برنامه فیلترشکن سایفون را کلا از دستگاه خود پاک کرده و دیگر سراغ آن نروند.

بهترین و پر سرعت ترین VPN ها

فیلترشکن کریو تا به حال بالاترین و با ثباترین سرعتی را که ما مشاهده کرده ایم را ارائه داده است. ممکن است نتایج تست شرکت های مختلف  متفاوت باشد، اما هر کسی که از این سرویس  ها ما استفاده کرده است، کاملا راضی بوده پس شما نیز حتما کریو سایت ما را امتحان کنید.استفاده از برنامه کریو برای ویندوز بسیار ساده و کاربر پسند است و هزینه آن بسیار پایین و ناچیز است.
یک نکته خیلی مهم  وجود دارد و آن هم این است که در برخی سایت های گمنام ، تضمینی وجود ندارد که سرویس کریو ی آنها با Netflix کار کند. (بررسی کامل ما را در پست های دیگر بخوانید.)

اگر شما قصد استفاده از تورنت را دارید،باید بدانید که سرور های کریو ممکن است گاهی تورنت را ساپورت نکنند. البته VPN ها و پروتکل های گوناگونی در سایت وجود دارند که می توانید از آنها برای دانلود torrents استفاده کنید،به عنوان نمونه شما میتوانید از وی پی ان های رایگان مانند دانلود فری گیت برای دانلود از تورنت استفاده کنید.پیشنهاد اصلی ما  همین کریو و سرور های پرقدرت اروپایی آن است. به طوریکه سرعت در این پروتکل به خصوص در ویندوز با هیچ کدام از سرویس ها و پروتکل های وی پی ان های رایگان قابل مقایسه نیست.


vpn برای دستگاه های مختلف

- - - - - - - -
خرید vpn برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn