t
c دانلود وی پی ان فری گیت مستقیم


دانلود وی پی ان فری گیت مستقیم

دانلود وی پی ان فری گیت مستقیم

دانلود وی پی ان فری گیت مستقیم

دانلود وی پی ان فری گیت مستقیم:

وقتی که صحبت از دانلود VPN ها می آید،یکی از مسائل بزرگ و حیاتی دانلود فیلترشکن برای سیستم عامل ویندوز است. به عنوان محبوب ترین سیستم عامل در جهان فیلتر شکن های زیاد وجود دارد که به کمک  کند که وبسایت های مسدود را دور بزنند. با توجه به گستردگی استفاده از این سیسیتم عامل محبوب در سطح چهان سرویس های فیلترشکنی  که برنامه های خود را بر روی تمام نسخه های این سیستم عامل (ویندوز ۷، ویندوز ۸ و ویندوز ۱۰) ارائه  کنند برنده ی اصلی این رقابت بزرگ هستند.

معیارهای تعیین کننده بهترین VPN  برای سیستم عامل ویندوز گاهی دقیقا مشخص نیست. برای مثال، بهترین VPN برای تماشای Netflix و Hulu در ویندوز، ممکن است بهترین VPN برای دانلود تورنت نباشد.

به همین دلیل ما خرید VPN  را برای سیستم عامل ویندوز با داشتن بهترین عملکرد، امنیت، طراحی و پشتیبانی مشتری آماده کرده و در اختیار شما قرار داده ایم. توجه داشته باشید که تمام سرویس هایی فیلترشکنی  که با نام دانلود فیلتر شکن در پست های ما بررسی میشوند  با مدل های جدید Microsoft Surface که سیستم عامل های ویندوز ۸٫۱ و ویندوز ۱۰ را ارائه می کنند، نیز سازگار هستند. کار ما بدون ایراد است و دنبال بهونه نگردید 🙂

یک VPN در هسته مرکزی خود باید یک ابزار حریم خصوصی را جای دهد که در وی پی ان های رایگان این مسئله سخت دیده میشود و یا به آن توجهی ندارند یا اگر هم دارند بسیار محدود و اندک.فیلتر شکن فری گیت هم از این مسئله مستثنی نیست. ما به دلایلی مختلف از جمله امنیت و سرعت،  خرید VPN  را به به نصبت به فیلتر شکن فری گیت ترجیح می دهیم. در خرید فیلترشکن هیچ ردی از فعالیتی  کاربر باقی نماند و به همین دلیل اکثر سرور هایمان در کشور های اروپایی مستقر هستند و هیچ گونه لاگی هم دخیره نمیشود.

در نهایت، معیارهای اصلی ما برای انتخاب بهترین VPN برای ویندوز ۷، ۸، ۸٫۱ و ۱۰ عبارتند از:

امنیت
سرعت
طراحی برنامه
پشتیبانی مشتری
توانایی باز کردن همه ی وب سایتها


دانلود وی پی ان فری گیت مستقیم

- - - - - - - - - -
خرید vpn برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn