t
c دانلود فیلتر شکن قوی هات اسپات


دانلود فیلتر شکن قوی هات اسپات

دانلود فیلتر شکن قوی هات اسپات

دانلود فیلتر شکن قوی هات اسپات

دانلود فیلتر شکن قوی هات اسپات:

فیلتر شکن هات اسپات شیلد یک برنامه قدرتمند است اما نه برای کاربران غیر پولی یا همان نسخه رایگان فیلتر شکن هات اسپات. هات اسپات ویژگی های خوبی دارد ولی این ویژگی ها رایگان نیستند. برای دانلود VPN های گوناگون، سایت ما پست های مختلفی داردکه مسلما برای  اون دسته از  افرادی که به فروش VPN ها توجهی نمیکنند و طرفدار سرویس های رایگان هستند خوششان می آید. 🙂

ویژگی های  سرویس  فیلتر شکن هات اسپات شامل پهنای باند نامحدود، ناشناس بودن کامل، حریم خصوصی آنلاین، امنیت برای وای فای و غیر قابل ردیابی بودن است. این برنامه همچنین حفاظت از حفره های امنیتی را بطور رایگان ارائه می دهد، که یک ویژگی اضافی محسوب شده و در اختیار شما قرار داده شده است.

VPN هات اسپات شیلد یک برنامه ی محبوب است که ویژگی های متعددی را به ارمغان می آورد. اما این برنامه هم خالی از ایراد نیست مثلا سرور ها  این فیلتر شکن فقط برای مشترکین پولی به طور کامل باز میشوند. برنامه هات اسپات ادعای یک رابط کاربری عالی را نیز دارد که تا حدودی مورد تایید ما است.

این نرم افزار فیلترشکن تمامی ترافیک ورودی و خروجی شما را برای حفظ حریم خصوصی رمزگذاری می کند و در نیتجه هکر های آنلاین قادر به ردیابی شما نخواهند بود. هات اسپات شیلد به شما اجازه می دهدکه از تمام سرویس ها یا سایت های مورد نظرتان را از سراسر جهان استفاده کنید. (به شما اجازه می دهد به برنامه های YouTube، Facebook، Google، Twitter، Netflix، Spotify و به سرویس های VoIP مانند Skype و Viber دسترسی پیدا کنید). ویژگی های دیگر عبارتند از ایجاد وای فای امن، رمزنگاری ترافیک و بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد دیگر که برخی پولی و برخی دیگر رایگان هستند. اما این نکته هم مهم است که با خرید فیلتر شکن خیال خود را از تمام این دردسر ها راحت میکنید.


دانلود فیلتر شکن قوی هات اسپات

- - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn