t
c دانلود VPN پیشرفته و قدرتمند برای ویندوز


دانلود VPN پیشرفته و قدرتمند برای ویندوز

دانلود VPN پیشرفته و قدرتمند برای ویندوز

دانلود VPN پیشرفته و قدرتمند برای ویندوز

دانلود VPN پیشرفته و قدرتمند برای ویندوز:

اگر چه با معرفی ویندوز ۱۰، مایکروسافت ویژگی های امنیتی رایانه های شخصی را تقویت کرده است و رابط کاربری جدید ویندوز ۱۰ آسان است، ولی قابل اعتماد نیست و هنوز هم از حفره های امنیتی متعددی برخوردار است. این بدین معنی است که کامپیوتر شما در حال حاضر حاوی حجم عضیمی از اطلاعات شخصی شماست و نباید این امر را شوخی بگیرید.با وجود مسائلی همچون هک شدن توسط هکرها، سانسور اینترنت، سرقت هویت و نظارت ISP ها، حفظ حریم شخصی شما همواره در معرض تهدید خواهید بود. هدف از دانلود فیلتر شکن برای ویندوز این است که برای استفاده از اینترنت آزاد و حفظ هویت آنلاین راه مناسبی پیدا کنید که با استفاده از فیلتر شکن ویندوز این امر قابل انجام است.

دانلود VPN برای ویندوز اولین راه حل برای این مشکلات است. فن آوری های جدید پروسه رمزگذاری اطلاعات ارسالی و دریافتی را از طریق اینترنت براحتی انجام میدهند .در این لایه از پروسه ,حفاظت از اطلاعات شخصی شما مثل کلمات عبور، ایمیل، پیام های صوتی و غیره هم بصورت کامل انجام میپذیرند.سرویس VPN برای ویندوز رایانه شما، موجب آرامش خاطر شما می شود و هکرها هرگز نمی توانند فعالیت های اینترنتی شما را زیر نظر بگیرند.

لایه اضافی امنیت

با خرید VPN از ما یک لایه امنیتی اضافی به شما داده می شود که کاربران اینترنتی حرفه ای و  مبتدیان به طور یکسان از این امکانات ارزشمند بهره مند می شوند . ما یکی از سریعترین و برترین شرکت های امنیتی اینترنتی هستیم که این امکانات  فوق پیشرفته برای سیستم عامل ویندوز را در اخیتار شما قرار داده ایم. شما می توانید برخی دیگر از تکنیکهای توصیه شده توسط ما برای ویندوز رو پست های دیگر  ما مورد بررسی قرار دهید.

ویژگی های سرویس های ما به طور عمده:

– ایمنی و پوشش کامل از موقعیت مکانی شما
– امنیت در اینترنت های عمومی
– جستجو ها و اطلاعات مالی و خصوصی شما رمز نگاری میشوند
– برای انتقال فایل ها بدون نگرانی در مورد لو رفتن محتویات آنها (مانند مشاهده ی اطلاعات توسط هکر ها یا سرویس دهنده ی اینترنت) از پروتکل های بسیار امن استفاده می شود


دانلود VPN پیشرفته و قدرتمند برای ویندوز

- - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn