t
c خرید vpn کشور روسیه


خرید vpn کشور روسیه

خرید vpn کشور روسیه

خرید vpn کشور روسیه

خرید vpn کشور روسیه:

دسترسی نامحدود به اینترنت با IP روسیه

دسترسی به برخی از وب سایت ها در کشور روسیه به علت مسدود کردن IP ایران امکانپذیر نیست .خرید VPN از ما به شما این امکان را می دهد که به راحتی این محدودیت ها را کنار بزنید. از طریق وی پی ان روسیه میتوانید به راحتی بیشتر وب سایت های مسدود شده را باز کنید و سرویس هایی که فقط برای کشور روسیه هستند رو هم استفاده نمایید.

وی پی ان های دسکتاپ

وی پی ان های ویندوز یا مک به طور خودکار روی سیستم شما نصب میشوند و به پیکر بندی و کانفیگ خاصی نیاز ندارند. شما هم به راحتی میتوانید بین سرور های ما هر کدام را که دلتان خواست انتخاب کنید. پروتکل های گوناگونی برای سرویس های VPN توسط ما ارائه میشوند که همگی استاندارد بوده و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد. پروتکل هایی بسیار معروف همچون openvpn , pptp , l2tp و غیره.

برنامه های موبایل

برنامه های اختصاصی ما برای انواع موبایل ها در سایت قابل دریافت هستند و سرویس های خرید فیلتر شکن ما برای اندروید و iOS به شما این امکان را می دهند تا به راحتی کانکشن اینترنت خود را هرجا که هستید امن و نفوذ ناپذیر نگه دارید. امنیت برای همه ی کاربران مهم است و سرویس دهندگان وی پی ان نیز موظف به تامین این امنیت در سرویس های خود هستند.

کشور روسیه با این که از اینترنت پرسرعت و سرور های قدرتمندی برخوردار است اما دارای مشکلاتی نیز میباشد. به عنوان مثال چندی پیش در کشور روسیه اپلیکیشن تلگرام فیلتر شد. این در حالیست که تلگرام یک نرم افزار روسی است و این امر اعتراضات زیادی را از طرف مردم به همراه داشت. پس فیلتر شکن های روسی آنقدر ها هم مطمئن نیستند.

با تشکر از همراهی شما


خرید vpn کشور روسیه

- - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn