t
c دانلود وی پی ان سایفون برای آیفون


دانلود وی پی ان سایفون برای آیفون

دانلود وی پی ان سایفون برای آیفون

دانلود وی پی ان سایفون برای آیفون

دانلود وی پی ان سایفون برای آیفون:

در ۱۲ ماه گذشته شاهد ظهور تهدیدات جهانی برای شکستن حریم خصوصی افراد بوده ایم که باعث نگرانی کاربران اینترنت مخصوصا در تلفن های همراه آیفون شده است.

در حالی که سرویس های VPN رایگان  تضمینی برای امنیت و حفظ حریم خصوصی شما ندارند، استفاده از آنها به دلیل رایگان بودنشان بسیار همه گیر شده است. این یکی از مواردی است که همه را نگران می کند. همه ی افراد به دنبال آزادی در اینترنت هستند اما به چه قیمتی این آزادی را بدست می آورند؟

اگر هنوز سرویس VPN ندارید، می توانید یکی را به صورت رایگان تست کنید، اما عواقب آن را هم باید بپذیرید. باید کاملا مراقب باشید که این فیلتر شکن رایگان اطلاعاتتان را به حراج نگذارد و امنیت شما را به خطر نیندازد. شاید یکی از امن ترین سرویس های رایگان، دانلود سایفون  باشد.

در اینجا سؤالاتی پیش می آید که قبل از دانلود و نصب هر سرویسی باید از خود بپرسید.

۱٫ این سرویس از کجا آمده و چقدر شناخته شده است؟

همه ی ارائه دهندگان سرویس VPN بدنبال پول در آوردن هستند و برای چنین خدماتی هزینه زیادی را صرف می کنند، به خصوص اگر یک برند محبوب هم باشند. بعضی از آنها مانند سایفون به عنوان یک ابزار بازاریابی عمل میکنند. به طوریکه یک سرویس رایگان میدهند ولی از طریق آن یا تبلیغات میکنند یا از سیاست های کثیفی مثل فروش اطلاعات شما استفاده میکنند.

۲٫ چگونه کامپیوتر من را محافظت می کند؟

اکثر سرویس های VPN مانند فیلتر شکن سایفون معمولا از یک برنامه دسک تاپ استفاده می کنند که در پس زمینه، داده های شما را رمزنگاری می کند. با این حال، این تنها بخشی از مشکل را حل می کند. لپ تاپ شما هنوز هم می تواند در معرض خطر ردیابی و دزدی اینترنتی باشد و رد پای شما برای سرور های فیلتر شکن قابل مشاهده است.

۳٫ با خرید vpn آزاد می شوم؟

معمولا از یک محصول رایگان نمی توانید انتظار زیادی داشته باشید. این سرویس ها برخی از مواقع ها قطع می شوند. همچنین در زمان اتصال گاهی بسیار کند عمل میکنند.

۴٫ آیا می توانم کاملا ناشناس باشم؟

برای ناشناس بودن فاکتور های زیادی لازم است. مثلا برای پرداخت های اینترنتی خود تا جایی که مقدور است از ارز های رمزنگاری شده مانند بیتکوین استفاده کنید. بعضی از خدمات وی پی ان امکاناتی را به شما امکان می دهند تا بتوانید با دوبرابر کردن حجم مصرفی، امنیت وبگردی خود را حفظ کنید. در واقع این یک تکنیک است که شما ترافیک خود را از مکان دیگری انتقال میدهید که قابل دسترسی نیست.

 


دانلود وی پی ان سایفون برای آیفون

- - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn