t
c دانلود فیلتر شکن سریع آیفون


دانلود فیلتر شکن سریع آیفون

دانلود فیلتر شکن سریع آیفون

دانلود فیلتر شکن سریع آیفون

دانلود فیلتر شکن سریع آیفون:

گوشی آیفون محصول شرکت اپل امروزه به طور گسترده ای به عنوان یک گوشی هوشمند با ثبات و امن شناخته می شود، اما این بدان معنا نیست که iOS در مورد امنیت و حریم خصوصی ، مخصوصا در دنیای امروزه هیچگونه نقص و مشکل امنیتی ندارد. شما می توانید با استفاده از یکی از بهترین سرویس های خرید VPN  حریم خصوصتیان را در گوشی آیفونتان تضمین کنید. این آسودگی خیال در گشت و گذار در دنیای بزرگ مجازی فقط و ففط  با دانلود فیلتر شکن میسر میشود و هر  راه و روش دیگری کاربردی و تضمینی نخواهد بود.

نحوه انتخاب بهترین سرویس VPN برای iPhone / iOS

کمبود دانلود VPN های که از سیستم عامل iOS پشتیبانی کند وافعیت غیر قابل انکاری است، زیرا  به دلایلی از جمله سختگیری و بسته بودن IOS و انحصار طلبی بیش از حد آن بسیاری از ارائه دهندگان برنامه های فیلتر شکن نسخه اختصاصی iOS را ارائه نمی دهند.  کمبود برنامه فیلتر شکن آیفون  و رایگان نبودن فیلترشکن های موجود در استور اپل دردسرهای زیادی را برای کاربران این سیستم عامل ایجاد کرده است.تعداد فیلتر شکن های رایگان در اپ استور بسیار محدود است و آنهای هم که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده اند بسیار بد و ضعیف هستند.نمونه از این فیلتر شکن های رایگان برای آیفون  فیلتر شکن توربو vpn است. فیلتر شکن توربو برای آیفون پر از ضعف و باگ است. در ابتدا که برنامه باز میشود از شما درخواست میکند که اکانت این شرکت را خریداری کنید 😐 ماهی ۷ دلار پولش هست و بعد از گزر از این مرحله حجم زیادی از تبلیغات روحو روان شما را مورد آذار و ادیت قرار میدهد.بعد از این مرحله یه تست ۳۰ روزه در اختیار دارید که بعد از ۳۰ روز شما باید آن را بخرید.بهترین گزینه برای انتخاب فیلتر شکن برای آیفون به نظر بنده فیلتر شکن L2TP می باشد.این فیلتر شکن در سایت ما موجود است و شما میتوانید خرید Vpn را انجام دهید.

فیلتر شکن L2TP نیاز به نصب برنامه رو دستگاه و دردسرهای جانبی نصب برنامه از آپ استور اپل را ندارد. این فیلترشکن به راحتی در ستینگ گوشیتان تنظیم می شود.

 

ما در لینک زیر بهترین گزینه را برای دانلود فیلتر شکن پر سرعت آیفون  iPhone / iOS را انتخاب کرده ایم.هرچند که این فیلتر شکن هم از ضعف های بزرگی برخوردار می باشد ولی یه این جمله یادنون باشد که هرچقدر پول می دهید آش میخورید 🙂


دانلود فیلتر شکن سریع آیفون

- - - - - - - - - -
خرید vpn برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn