t
c خرید فیلتر شکن بسیار قدرتمند اندروید


خرید فیلتر شکن بسیار قدرتمند اندروید

خرید فیلتر شکن بسیار قدرتمند اندروید

خرید فیلتر شکن بسیار قدرتمند اندروید

خرید فیلتر شکن بسیار قدرتمند اندروید:

چگونه یک خرید فیلتر شکن اندروید خوب انجام دهیم؟

اگر چه کارکرد گوشی های آندروید و تبلت به طور عمده ای نسبت به پی سی و لپ تاپ ها متفاوت هستند، اما پایه و اساس کارایی آن ها یکی است یعنی شما با یک برنامه مثل OPENCONNECT هم از طریق لپ تاپ خود و هم از طریق گوشی خود به طور همزمان به سرور وی پی ان متصل شوید.

سوالی که من هکثر ما یرانی ها می پشرسیم چیست؟ سوال این است که آیا  ما چند سرور داریم و یا افت سرهت خواهیم داشت ؟؟؟؟. که ما میتوانیم به جرات بگوییم که  بله شما بعد از خرید به چند سرور دسترسی خواهید یافت و اتمامی یوزرهای ما مجهز به سیستم کدگذاری جدید هستند و ما دارای پرسرعت ترین سرور وی پی ان در سراسر ایران هستیم. حلاصه که شما می بایست از یک سروری خرید کنیم که خیالتان از هر جهت راحت باشید و ما هم توصیه میکنیم که حتی یک باز از سایت ما خرید کنید تا خودتان متوجه شوید که ما به چه سرورهای قدرتمندی دسترسی داریم.

یکی از کثال های بارز سرویس ما انتقال آی پی آدرسی شماست و به این صورت که شما بعد از خرید و دسترسی به سرورهای ما در آلمان و هلند و … به این قدرت دست خواهی پیدا کرد که در اینترنت از هر نقطه ای که دوست دارید وصل شید و از امکانات وب سایت های مختلف بهره ببرید.

به این نکته هم واقف هستید که وب سابت های دانلود نورنت به دلیل رعایت نکردن قوانین کپی رایت در بعضی از کشورها فیلتر است و شما اگر قصد دانلود از این طریق را دارید می بایست به یک سروری وصل شوید که دچار این مشکل نشوید.

بعد از صحبت راجع به وزایا و معایب حالا نوبت قیمت است و شما همانطور که شاهد هستید ما تمام اکنت های پریمیوم خود را با نازلترین قیمت به فروش گذاشته ایم و اگر قصد خرید دارید قیمت های ما طوری است که شما نیاز به دو-دو تا ۴تا هم ندارید چون همه چیز مشخص است .


خرید فیلتر شکن بسیار قدرتمند اندروید

- - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn