t
c خرید vpn جدید اندروید ۸


خرید vpn جدید اندروید ۸

خرید vpn جدید اندروید ۸

خرید vpn جدید اندروید ۸

خرید vpn جدید اندروید ۸:

سیستم‌عامل معروف و محبوب  اندروید از اولین نسخه‌اش که با نام اندروید آلفا عرضه شد تا امروز مسیر پرفرازونشیبی  و رو به بالایی را پشت سر گذاشته است و حالا به نسخه ۸ خود رسید است. گفتها حکایت از این دارد که نسخه هشتم این سیستم عامل معروف  از نام یک بیسکویت معروف به نام «اوریو» (Oreo)  گرفته شده است و به اندروید اوریو یا اندروید O معروف است.البته اخبار های هم آمده که این خبر را تکذیب کرده است و نام اندروید ۸ گوگل را  Oatmeal Cookie می دانند.در هر صورت ما در این جا به دنبال بحث سر اسم این سیستم عامل نیسیتم و بدنبال ارائه یک فیلتر شکن برای اندروید ۸ و  راهنمایی برای خرید vpn اندروید ۸ برای شما دوستان هستیم.

شاید شما در اندروید خود مایل به پنهان کردن موقعیت مکانی خود برای دریافت خدمات اینترنتی از یک کشور خاص هستید ، شاید شما با یک شبکه عمومی Wi-Fi ارتباط برقرار کرده و نمی خواهید اطلاعات حساس شما افشا شود، یا شاید شما فقط نگران این  هستید که مورد سوء استفاده تهدیدات امنیتی و حریم خصوصی  قرار نگیرید.

در برخی کشورها فروش اطلاعات به دولت ها قانونی است و بیشتر درآمد یا تا حدودی همه درآمد فیلترشکن های معروفی مثل سایفون , هات اسپات و فریگیت از این راه است.به عنوان مثال  کنگره امریکا به قانونی که از فروش اطلاعات کاربران isp ها به دولت آمریکا بدون رضایت مشتری و کاربر,جلوگیر می کرد رای منفی داد رای داد. دیگه خودتون حساب کنید نو این شرکت ها و نرم افزارهای زیاد و متنوع فیلتر شکن آمریکایی چه خبری است و چه اتفاقاتی می افتد.

با استفاده از یک سرویس VPN رایگان – مانند یک شبکه خصوصی مجازی – می توانید اطمینان حاصل کنید که تمام ارتباطات اینترنتی شما رمزگذاری شده است و به طور بالقوه از چشم های مشکوک محافظت می شوید ولی این اطلاعات رو دارید دو دستی تقدیم کشور و شرکت سازنده این فیلتر شکن رایگان می کنید. سیستم عامل اندروید از ضعف های امنیتی بسیار بالای برخوردار است که بدون خرید vpn اندروید این ضعف ها چندین برابر می شود .

شما همچنین باید آنچه را که برای در مقابل استفاده و  ثبت نام در این سایت های این سرویس های فیلتر شکن  مینویسید و از در اختیارشان قرار میدهید را در نظر بگیرید.از انجا که بیشتر افراد اعتماد بیش از حد زیادی به سرویس VPN رایگان دارند, درک این مسائل براشان واقعا سخت است.فقط کافی است به این مسئله فکر کنید که این بودجه چند صد میلیون دلاری در سال از کجا تامین میشود؟ بله-فروش اطلاعات کاربران. آنها اطلاعات شما را به فروش می رسانند و شما را در معرض مشکلات قوی تر دیگری قرار می دهند. برای نشان دادن یک نمونه از چندین  نمونه از این فروش اطلاعات ، شرکت Hola را می توان نام برد که پهنای باندکه اطلاعات دریافتی از  کاربران را به فروش می رساند، و یا فیلتر شکن VPN Defender متعلق به شرکت analytics Company App Annie است که کارش فروش اطلاعات به سازمان های اطلاعاتی است.

بهترین گزینه در اندروید استفاده  از پروتکل فیلتر شکن OpenVPN، که امن ترین گزینه در این سیستم عامل می باشد.

 

سایت ما مفتخر است که شما عزیزان را با بهترین سرویس های فیلتر شکن رایگان آشنا میکند و همچنین شما عزیزان برای خرید فیلتر شکن  و خرید vpn نیز میتوانید از سرویس های فوق العاده پر سرعت ما استفاده نمایید.

با تشکر


خرید vpn جدید اندروید ۸

- - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn