t
c دانلود فیلتر شکن جدید اندرویدی


دانلود فیلتر شکن جدید اندرویدی

دانلود فیلتر شکن جدید اندرویدی

دانلود فیلتر شکن جدید اندرویدی

دانلود فیلتر شکن جدید اندرویدی:

شما حتما می خواهید یک VPN قوی را در دستگاه اندرویدی خود داشته باشید.

چرا؟

از آنجا که VPN اتصال شما را تأمین می کند (IP تغییر می کند، اطلاعات شما را رمزگذاری می کند) و در بعضی موارد، به سایت هایی دسترسی پیدا می کنید که ممکن است برای کاربران در کشورشان  مسدود باشد (این حرکت از طریق آدرس IP، انجام میشود).

با این حال، انتخاب VPN مناسب برای آندروید شما می تواند گیج کننده و وقت گیر باشد. برای صرفه جویی دروقت شما تیم ما به دقت زیاد و موشکافنه در مورد فیلتر شکن های رایگان و غیر رایگان تحیقیات و بررسی ها را انجام میدهد.بررسی های ما در سه سایت و وب سرویس زیر انجام شده است و نتیجه کلی در پایین مشخص شده است.

فروشگاه App گوگل
Reddit (کاربران بسیاری در آنجا از VPN  استفاده می کنند)
Tech / PC Magazines (هرچند می توان آنها را نادیده گرفت چون  زیاد بدرد بخور و کاربردی نیست و برنامه فیک زیاد توش پیدا می شود)
پس از حدود ۸۰ ساعت جمع آوری داده ها و تحقیقات، ما نتیجه گرفتیم که سرویس های زیر از همه بهتر و مقرون به صرفه تر هستند ولی این سرویس های فیلتر شکن نسبت به خرید Vpn و خرید فیلتر شکن ضعیف تر هستند.

فیلتر شکن سایفون

سایفون ۳ یک برنامه ی کاملا رایگان از کمپانی قدرتمندیست که با سابقه ای که سایفون از خود به جا گذاشته در جهت کمک رسانی به استفاده بدون محدودیت فیلترینگ، از اینترنت،  گام های مهمی را برداشته است . این نرم افزار با بهره گیری از تکنولوژی پروکسی سرور ها و وی پی ان و HTTP بهترین امکانات دسترسی را به محتوای سایتهای غیر قابل دسترسی به شما ارائه  می دهد. برنامه سایفون ۳ بصورت اتوماتیک و از راه‌هایی متفاوت را برای دسترسی‌ به سرور های قدرتمند VPN سایفون استفاده می کند تا امکانات استفاده بسیار ساده و آزاد و همینطور امن از اینترنت بدون فیلتر را برای کاربران خود فراهم سازد.

فیلتر شکن هات اسپات شیلد

از دیگر سرویس های با سابقه در این زمینه میتوان سرویس فیلتر شکن هات اسپات شیلد را نام برد که با آغاز کار خود برای سیستم عامل ویندوز، هم اکنون برای اندروید نیز اپلیکیشن مخصوص خود را ارائه داده و شما با اتصال به این نرم افزار و کانکت شدن به سرور های این اپلیکیشن میتوانید از مرور رایگان و آزادانه از اینترنت لذت ببرید. اما نسخه ی رایگان این نرم افزار فقط سرور امریکا را باز گذاشته است و برای استفاده از دیگر سرور ها شما نیاز دارید تا نسخه ی الیت این نرم افزار را تهیه فرمایید. برای دانلود هات اسپات شیلد روی لینک کلیک نمایید.


دانلود فیلتر شکن جدید اندرویدی

- - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn