t
c فیلتر شکن جدید برای ویندوز ۱۰


فیلتر شکن جدید برای ویندوز ۱۰

فیلتر شکن جدید برای ویندوز ۱۰

فیلتر شکن جدید برای ویندوز ۱۰

فیلتر شکن جدید برای ویندوز ۱۰:

ویندوز ۱۰ Windows 10 معروف به  آستانه/سرآغاز Threshold آخرین نسخه یا ورژن سیستم‌عامل از خانوادهٔ ویندوز شرکت بزرگ و معتبر مایکروسافت است. ویندوز تن بعد از ویندوز ۸٫۱ منتشر شد. ویندوز ۱۰ نخستین بار در سپتامبر ۲۰۱۴ در کنفرانس بیلد به دنیا معرفی شد. این سیستم عامل برایرایانه شخصی، لپ تاپ، دستگاه‌های موبایل طراحی و توسعه یافته است.این نسخه از سیستم عامل ویندوز مانند نسخه های دیگر از شرکت مایکروسافت دارای باگ های امنیتی  زیادی است.وجود خرید vpn و یا دانلود فیلتر شکن برای ویندوز ۱۰ بسیار ضروری است.

شرکت های ارائه دهنده اینترنتی معمولا کلیه اطلاعات شخصی کاربران خود را جمع آوری می کنند در حالی که ما اینترنت را مرور می کنیم این شرکت ها در حال جمع آوری اطلاعات ما هتسند، این جاست که ما نیاز به VPN داریم. هر بار که ما از اتصال وای فای عمومی استفاده می کنیم، تمام داده های خود در معرض خطر جدی قرار می دهیم. اگر شما نگران حفظ حریم خصوصی خود در اینترنت هستید، استفاده از نرم افزار VPN رایگان گزینه ای بهتری در مقایسه با نرم افزار پروکسی رایگان در بازار است. شبکه خصوصی مجازی به طور ایمن, کامپیوتر شما را به مکان های مختلف در سراسر جهان متصل می کند و به شما کمک می کند تا دسترسی به دسک تاپ ها، فایل ها و به اشتراک گذاری پوشه ها و غیره را پیدا کنید.

فیلتر شکن برای ویندوز ۱۰ به شما امکان دسترسی  آزادنه به اینترنت را با اضافه کردن لایه امنیتی قوی  به شبکه های عمومی  شما را می دهد.. به عبارت دیگر، این فیلتر شکن هویت آنلاین شما را پنهان می کند و محافظت می کند.

اکنون زمان استفاده از یک نرم افزار VPN برای امنیت و حریم خصوصی است. در اینجا لیستی از بهترین نرم افزارهای رایگان VPN و ارائه دهندگان خدمات برای ویندوز ۱۰/۸/۷ کامپیوتر تهیه شد ایت.با این فیلتر شکن ها  مرورگر خود را ناشناس و همیشه  و در همه حال از اتصال به اینترنت خود محافظت کنید. به این نکته توجه داشته باشید که اکثر این فیلتر شکن ها  یک نسخه  پول را  را ارائه می دهند که سرعت بیشتری را به شما می دهد و ویژگی های بیشتری را دارا هستند.

به عنوان مثال  دانلود سایفون  یکی از این سرویس های بسیار مهم و قویست که شما به راحتی میتوانید با دانلود آن در پست های قبلی ما از این سرویس نهایت استفاده و لذت را ببرید.

علاوه بر این سرویس شما با دانلود هات اسپات شیلد نیز میتوانید برای ویندوز خود یک وی پی ان خوب و مقرون به صرفه داشته باشید.

اما با توجه به قطعی تمامی این سرویس ها و کند شدن آنها در یرخی مواقع، پیشنهاد ما به شما خرید فیلتر شکن از صفحه ی اصلی سایت است که با توجه به قیمت و سرعت و کیفیت سرویس های ما شما علاوه بر صرفه ی اقتصادی، با یک سرویس بسیار قوی و با پشتیبانی ۲۴ ساعته مواجه خواهید بود تا از اینترنت آزاد نهایت لذت را ببرید.


فیلتر شکن جدید برای ویندوز ۱۰

- - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn