t
c فیلتر شکن رایگان برای گوشی


فیلتر شکن رایگان برای گوشی

فیلتر شکن رایگان برای گوشی

فیلتر شکن رایگان برای گوشی

فیلتر شکن رایگان برای گوشی:

شبکه های مجازی خصوصی (VPN) برای حفاظت از حریم خصوصی اینترنت شما عالی هستندولی همه ی آنها کامل نیستند. برخی از VPN ها از اطلاعات "خصوصی" خود مراقبت خوبی ندارند. این قضیه شما VPN های موبایل هم می شوند.فیلتر شکن رایگان برای گوشی گزینه خوبی برای این محافطت هستند البته کامل و بدون اشکال نیستند و نخواهند بود و خرید vpn به مراتب گزینه بهتر و کامل تری برای شما هستند.

در اینجا چند اصول اولیه VPN را به شما توضیح می دهم: vpn ها از تکنولوژی های رمزگذاری امنیتی مانند IP (IPSec)، Layer 2 Tunneling Protocol (L2TP) / IPSec و لایه های (Secure Sockets Layer SSL) و (Layer Security Security TLS) استفاده می کنند تا یک " تونل "بین کامپیوتر شما و سرور VPN ایجاد کنند. در حالی که ترافیک شما در این تونل است، هیچ کس نمیتواند ببیند کجا میروید یا چه کارهایی انجام میدهید و به عبارتی مبدا و مقصد و فعالیت ها مشخص نیستند.

اما شما نمی توانید به تمامی ارائه دهندگان VPN اعتماد کنید. برخی از سرویس های VPN جعلی هستند و  بر روی  ترافیک شما هیچ رمزگذاری ای اعمال نمی کنند، در حالی که از وظایف اولیه یک vpn  رمز گذاری بر روی داده ها و اطلاعات کاربر خود است. بعضی از سرویس های VPN از dns شما استفاده می کنند. اگر یک VPN از DNS شما استفاده کند، ISP شما  می تواند ببیند که شما در حال انجام چه کاری هستید.

با توجه به نیاز های امروز و حجم بالای استفاده از فیلتر شکن های رایگانی همچون فیلتر شکن سایفون و همچنین دانلود فیلتر شکن موبایل که در پست های قبلی ما میتوانید آنها را دنبال کنید ما سعی کردیم بهترین ها را برای شما ارائه دهیم..

 

برای خرید فیلتر شکن می توانید به راحتی به سایت ما مراجعه کنید و با خرید بسیار ساده و راحت از سرویس های ما نهایت استفاده را ببرید و از هر نوع قطعی و کندی در امان باشید.


فیلتر شکن رایگان برای گوشی

- - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn