t
c دانلود فیلتر شکن رایگان freelan


دانلود فیلتر شکن رایگان freelan

دانلود فیلتر شکن رایگان freelan

دانلود فیلتر شکن رایگان freelan

دانلود فیلتر شکن رایگان freelan:

Freelan نرم افزاری رایگان است که چندین پلتفرم را پشتیبانی می کند. Freelan یک نرم افزار VPN یکپارچه است که داخل یک شبکه محلی، از طریق اینترنت تونل ایجاد می کند. این وی پی ان رایگان در سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و مک OSX کار می کند.

کاربرد های زیادی برای استفاده از فیلترشکن Freelan وجود دارد. مثلا شاید شما بخواهید بازی های قدیمی را از طریق شبکه LAN با دوستان خود بازی کنید و یا به یوزر های خود دسترسی اختصاصی به شبکه خصوصی خودتون رو بدهید، Freelan این کار را براحتی انجام می دهد.

سیستم کلاینت – سرور

Freelan می تواند طوری پیکربندی شود که بر اساس الگوی کلاینت-سرور مثل هر نرم افزار وی پی ان دیگری عمل کند.

کلاینت-سرور:در این پیکربندی، یک یا چند مشتری به سرور متصل می شوند و سرورها نیز میتوانند اجازه دهد مشتریان با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سرور ها لزوما نیاز به اتصال به کل شبکه را ندارند و حتی می تواند به عنوان یک سرور تک کاربره عمل کنند.

همکاری کلاینت ها با یکدیگر

الگوی کلاینت-سرور خوب است، اما معماری این سیستم کمی شکننده است. اگر اتصالات سرور به دلایلی از بین برود، چه اتفاقی می افتد؟

برای پیکر بندی شبکه های قوی تر توسط Freelan میتوان از الگوی Peer to Peer استفاده کرد. یعنی هر کاربر به کاربر دیگری به صورت زنجیره وار متصل شوند و وظیفه ی رساندن اطلاعات به مقصد را بر عهده گیرند. این سیستم باعث میشود که هر کاربر عملا یک سرور شناخته شده و اگر اتصال یکی از آنها قطع شد به راحتی کاربر دیگری جایگزین شود.

شما عزیزان و سروران برای خرید VPN می توانید به راحتی به سایت ما مراجعه کرده و با خرید خود در کوتاه ترین زمان ممکن صاحب یک اکانت بسیار با کیفیت و بدون قطعی برای تمام سرویس های ما شوید.


دانلود فیلتر شکن رایگان freelan

- - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn