t
c فیلتر شکن جدید برای ویندوز


فیلتر شکن جدید برای ویندوز

فیلتر شکن جدید برای ویندوز

فیلتر شکن جدید برای ویندوز

فیلتر شکن جدید برای ویندوز:

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی. در این پست قصد داریم چند فیلتر شکن کاربردی برای ویندوز را به شما عزیزان معرفی نماییم که در ادامه ی این پست با آنها آشنا خواهید شد.

 

فیلتر شکن هات اسپات شیلد

هات اسپات شیلد یکی از معروفترین و بهترین سرویس های فیلتر شکن رایگان برای ویندوز می باشد که البته به تازگی فقط یک سرور رایگان بیشتر ندارد، که از سرعت قابل قبولی نیز برخوردار نیست. اما قدمت این فیلتر شکن رایگان آن را در میان هواداران و مصرف کنندگان سرویس های وی پی ان بسیار محبوب کرده است. شما عزیزان برای دانلود هات اسپات شیلد برای ویندوز و همچنین برای دیگر پلتفرم ها میتوانید به دیگر پست های ما در وبلاگ مراجعه نمایید.

 

فیلتر شکن سایفون

سایفون ۳ یک برنامه ی کاربردی از کمپانی سایفون میباشد و در جهت کمک به استفاده از اینترنت، بدون محدودیت و فیلترینگ، تولید شده است . این برنامه با بهره گیری از تکنولوژی پروکسیVPN  HTTPو بهترین امکان و دسترسی را به محتوای سایتهای گوناگون، به شما ارائه خواهد داد. برنامه سایفون ۳ بطور اتوماتیک راه‌های متفاوتی برای دسترسی‌ به سرور VPN سایفون را جستجو می کند تا امکان استفاده از اینترنت بدون فیلتر را با سرعت بالا برای کاربر فراهم نماید.

 

 

 

برای دانلود سایفون برای ویندوز و اندروید می توانید به پست های دیگر ما در وبلاگ مراجعه نمایید.

 

فیلتر شکن فری گیت

Freegate یک نرم افزار کاربردی است که توسط فناوری پویای اینترنت (DIT) توسعه داده شده. که کاربران اینترنتی را از سرزمین های چین، کره شمالی، سوریه، ویتنام، ایران، امارات متحده عربی، به ویژه برای مشاهده وب سایت های مسدود شده توسط دولت های خود، فراهم می کند. این برنامه از تعدادی از سرورهای دارای پروکسی به نام Dynaweb استفاده می کند.

 

 

 

برای دانلود فری گیت نیز میتوانید به پست های داخل وبلاگ ما مراجعه نموده و یا روی کلمه ی دانلود فری گیت کلیک کنید.

 

همچنین شما عزیزان با خرید VPN از سایت ما با بهره گیری از پشتیبانی آنلاین ما می توانید به راحتی از این سرویس ها استفاده نموده و تمامی سایت های غیر قابل دسترس را مشاهده نمایید. همچنین شما عزیزان میتوانید به راحتی با استفاده از سایت ما تمامی فیلتر شکن های رایگان را دانلود و استفاده نمایید.


فیلتر شکن جدید برای ویندوز

- - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn