t
c خرید فیلتر شکن جدید و ارزان


خرید فیلتر شکن جدید و ارزان

خرید فیلتر شکن جدید و ارزان

خرید فیلتر شکن جدید و ارزان

خرید فیلتر شکن جدید و ارزان:

پلن سالیانه فیلتر شکن NordVPN

NordVPN قطعا در جزو ارزانترین سرویسهای VPN خارج از کشور است. این شرکت طرح ۵۰ درصد تخفیف را در پلن سالانه خود ارائه می دهد که هر ماه به ۰٫۴ دلار نیز کاهش می یابد. وقتی که شما این قیمت ها را با سایر ارائه دهندگان VPN در خارج از ایران مقایسه می کنید، می بینید که NordVPN با صرفه جویی شگفت انگیزی در هزینه، و با عملکرد و خدمات سطح بالایی نسبت به سایرین ارائه داده می شود.

دانلود هات اسپات شیلد

طرح سالیانه Express VPN

ExpressVPN یکی از ارزانترین بسته های یک ساله موجود در بازار را دارا است. اکسپرس وی پی ان اشتراک ۱۲ ماهه را با قیمت ۸٫۳۲ دلار در هر ماه ارائه می دهد که به این ترتیب به مبلغ ۹۹٫۸۴ دلار در هر بازه ی یک ساله می رسد. این قیمت باری خارج از ایران مناسب است اما در داخل هزینه ی هنگفتی محسوب می شود.

 

فیلتر شکن IPVanish

IPVanish پلن های اشتراکی خود را برای مدت یک ماه با نرخ ثابت ۷٫۵۰ دلار در هر ماه ارائه می دهد. این قیمت ممکن است کمی عجیب به نظر برسد. ولی برای برخی از کاربران VPN که خدمات رمزگذاری پیشرفته ای می خواهند، این سرویس مناسب است. IPVanish از پروتکل های PPTP, L2TP و IPSEC استفاده می کند و از سرور های بسیار قدرتمندی در سراسر دنیا بهره می برد.

دانلود سایفون

با توجه به این که این سرویس های فیلتر شکن برای خرید در داخل ایران مسدود هستند، شما عزیزان و همراهان برای خرید فیلتر شکن می توانید با مراجعه به صفحه ی اصلی سایت به صورت آنلاین با خرید یک اکانت از تمامی سرویس های موجود در سایت ما استفاده نمایید.

با تشکر از همراهی شما عزیزان.


خرید فیلتر شکن جدید و ارزان

- - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn