t
c وی پی ان hotspot shield برای کامپیوتر


وی پی ان hotspot shield برای کامپیوتر

وی پی ان hotspot shield برای کامپیوتر

وی پی ان hotspot shield برای کامپیوتر

وی پی ان hotspot shield برای کامپیوتر:

hotspot shield چیست؟
hotspot shield یک سرویس رایگان و محبوب برای استفاده آزاد از اینترنت است. که امنیت شما را در برابر حملات سایبری تامین می کند، هات اسپات شیلد آدرس لوکیشن شما را عوض می کند و به شما اجازه می دهد تا به سایت های مورد علاقه خود دسترسی کامل پیدا کنید.

خیلی از فیلتر شکن های رایگان این کار را انجام می دهند به عنوان مثال فیلتر شکن سایفون. که البته برای دانلود سایفون هم میتوانید از همین لینک اقدام کنید.

hotspot shield یک VPN جهانی می باشد که یک تونل امن و رمزگذاری شده ایجاد می کند و شما تمام اطلاعات آنلاینتان را در بستر آن انتقال می دهید. هر برنامه ای که نیاز به اتصال به اینترنت داشته باشد با hotspot shield کار می کند. از جمله مرورگرها، سرویس های ایمیل و برنامه پیام رسان. شما با هات اسپات شیلد میتوانید به سادگی از هرکجا که هستید محتوای اینترنتی دلخواهتان را دانلود و یا مشاهده نمایید.

چرا من به VPN نیاز دارم؟
حریم خصوصی کاربران بسیار مهم و حیاتی است. حفظ این حریم یکی از موارد استفاده از وی پی ان است. جدای از حریم خصوصی برای شکستن سانسور اینترنت توسط دولت ها استفاده از یک سرویس فیلتر شکن کاملا ضروری است و شما با هات اسپات شیلد می توانید از پس سانسور های اعصاب خورد کن هم بر بیایید.

صبر کنید،آیا این سرویس رایگان است؟
بله فیلتر شکن هات اسپات شیلد سرویس  فیلتر شکن خود را با یک مجموعه کامل از ویژگی های امنیتی، کاملا رایگان ارائه خواهد داد. برای کاربران پیشرفته که نیاز به سرعت بیشتری دارند، سرورها و گزینه های انتخابی بیشتری، در اختیارشان قرار می گیرد اما به شرطی که مبلغی به صورت ماهانه پرداخت کنند.

با هات اسپات شیلد، هیچ کس نمی تواند …
وبسایتهایی را که بازدید میکنید مشاهده کند یا فعالیت آنلاین شما را ثبت نماید.
جزئیات حساب های بانکی شما، پیام های شخصی یا کلمات عبور را شما را مشاهده نماید
کانکشن های شما را برای پیدا کردن مکان فعلی دستگاه تان ردیابی کند


وی پی ان hotspot shield برای کامپیوتر

- - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn