t
c دانلود فیلتر شکن رایگان برای pc


دانلود فیلتر شکن رایگان برای pc

دانلود فیلتر شکن رایگان برای pc

دانلود فیلتر شکن رایگان برای pc

دانلود فیلتر شکن رایگان برای pc:

چرا و چه هنگام نیاز به VPN نیاز داریم؟

هر زمان که شما به  Wi-Fi عمومی نا مطمئن وصل میشوید، باید از یک سرویس VPN رایگان یا خرید vpn برای ایجاد یک تونل امن بین دستگاه و اینترنت و رمزگذاری اطلاعات خود استفاده کنید، تا به راحتی خود را از رشوه گیرها(هکرها)، آلودگیها و نرم افزارهای مخرب محافظت کنید. بدون یک VPN امن، اطلاعات شما – ایمیل های شما / پیام / عکس / اطلاعات کارت اعتباری و غیره – بدون اینکه اصلاه متوجه شوید به راحتی به سرقت برود.یکی از این فیلترشکن های که می تواند شما را در این راه یاری دهد سرویس VPN Shield  است.

سرویس های VPN شما را ناشناس می کنند، آدرس IP شما را از محل فیزیکی اتصالتان به محل سرور VPN که به آن متصل هستید تغییر میدهد. یکه نمونه از کاریردهای تغییر آدرس در فیلتر شکن ، ارزیابی قیمت گذاری در ارز محلی، می باشد،  تکنولوژی جغرافیایی که در بسیاری از وبسایت ها استفاده می شود، محتوای و اطلاعات را به شما نشان می دهد،که ip شما بیان گر آن است, یعنی قیمت به طور مثال بیت کوین را در ایران میگوند.در صورتی که شما می خواهید بدونید این ارز در گواتمالا چقدر است 🙂

اغلب فیلتر شکن های رایگان های عمومی دارای محدودیت دانلود به دلیل نگرانی های پهنای باند هستند. VPN Shield این محدودیت را ندارد.

علاوه بر این، بسیاری از کشورها به طور هدفمند دسترسی به وب سایت های خاص را مسدود می کنند تا شهروندان خود را از دانستن حقیقت در موردمسائل، اظهار نظر در مورد  این موضوع ها، پیوستن به بحث, جلوگیری کنند. از  VPN سایفون را می توان برای دور زدن محدودیت های سانسور نیز استفاده کرد.

 

همین امروز با خرید فیلتر شکن از سایت ما با توجه به پتانسیل های موجود در سرویس های ما مانند سرعت، پشتیبانی همیشگی، دقت و همچنین قیمت بسیار مقرون به صرفه نسبت به دیگر سرویس ها استفاده نمایید. فقط با یک اشتراک همه ی سرویس ها بر روی تمام دستگاه های خود تجربه نمایید.


دانلود فیلتر شکن رایگان برای pc

- - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn