t
c فیلتر شکن قدرتمند رایگان


فیلتر شکن قدرتمند رایگان

فیلتر شکن قدرتمند رایگان

فیلتر شکن قدرتمند رایگان

فیلتر شکن قدرتمند رایگان:

در این پست به شما عزیزان یک فیلتر شکن رایگان (Filter Breaker) را معرفی کنیم که از قوی ترین فیلتر شکن های که تا به حال استفاده کرده اید قوی تر باشد. این فیلترشکن رایگان می باشد و به دانلود نرم افزاری فیلتر شکن احتیاج ندارد. پروکسی proxy نمی گیرد و از vpn قوی تر است.

 

 

 

فیلتر شکن

فیلتر شکن قوی رایگان

فیلترشکن های متعددی هستند که در سایت های مختلف ارائه می شوند که برخی از آنها سرعت دانلود  را بسیار کاهش می دهد. برخی از فیلترشکن ها تا مدتی اجرا شده اما پس از مدتی از کار می افتند و کارآیی لازم را نخواهد داشت. حال نگاهی به بحث فیلترینگ و پراکسی ها و مفاهیم آنها انداخته و به بحث راجع به آنها می اندازیم:

 

Proxy چیست ؟

حتما تا به حال برای شما پیش آمده که پس از برخورد به پیغام Access Denide در مرورگر خود ، به دنبال یک فیلتر شکن یا Proxy باشید تا هر طور شده به مطلب مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. آیا می دانید که Proxy چیست و چگونه کار می کند ؟ اگر به فرهنگ لغت انگلیسی مراجعه نمایید معنی لغت Proxy را این چنین می یابید :" وکالت و نمایندگی ."

شاید این معنی تا حدودی به ما کمک کند تا مفهوم دقیق Proxy را بیش از پیش درک کنیم.

در واقع یک Proxy Server ،سروری خواهد بود که ما بین کاربران و سرور مورد نظر قرار می گیرد.

 

 دانلود هات اسپات

 

کاربرد های Proxy 

برای Proxy Server دو کاربرد عمده تعریف شده است که در زیر با آنها آشنا میشویم:

۱) افزایش کارایی برای کاربران

۲) درخواست فیلترینگ (چه در جهت جلوگیری از دستیابی به اطلاعات و چه در جهت کمک به دور زدن فیلتر)

دانلود سایفون

سایت های متعددی با توجه به قوانین و موازین حقوقی در کشور های گوناگون دنیا همه روزه فیلتر می شوند. هر چند تعدادی از آنها ممکن است به طور اشتباه فیلتر شده باشند که برای آن هم روالی در نظر گرفته شده است اما اکثرا برای جلوگیری از دسترسی کاربران داخل آن کشور ها برای دسترسی به این سایت هاست.

با توجه به نیاز شما عزیزان سایت ما براحتی برای شما دوستان مسندی را فراهم کرده که با خرید VPN بتوانید با کمترین هزینه نسبت به بقیه ی سایت ها و همچنین استفاده از تمامی سرویس های موجود فقط با خرید یک اکانت برای همیشه از فیلترینگ خداحافظی کنید. کافیست وارد سایت شده و با خرید آنلاین از سرعت و دقت سرویس های ما و پشتیبانی ۲۴ ساعته ی ما بهره مند شوید.

با تشکر از توجه شما عزیزان


فیلتر شکن قدرتمند رایگان

- - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn