t
c معرفی فیلتر شکن جدید SuperFREEVPN


معرفی فیلتر شکن جدید SuperFREEVPN

معرفی فیلتر شکن جدید SuperFREEVPN

معرفی فیلتر شکن جدید SuperFREEVPN

معرفی فیلتر شکن جدید SuperFREEVPN:

در این پست قصد داریم برای شما عزیزان سرویس رایگان سایت سوپر فری وی پی ان را معرفی نماییم. شما عزیزان برای خرید VPN نیز میتوانید به سایت ما مراجعه کرده و با خرید یک اکانت از ما تمامی سرویس ها را یکجا استفاده کنید.

ما سرویس VPN Super Fast Free را ارائه می دهیم! در طول سال ها متخصص خدمات VPN هستیم، خدمات VPN رایگان ما بسیار سریع، امن و قابل اطمینان است. استفاده از فیلتر شکن رایگان مبتنی بر L2TP و PPTP در دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه بسیار ساده است. مشتریان L2TP و PPTP VPN در بسیاری از سیستم عامل های Win / MAC OS یا iOS / Android ساخته شده اند.و میتوانند بدون نیاز به نصب و بدون هزینه برای اتصالات VPN اقدام کنند.

ویژگی های صنعت ما در VPN

آسان برای راه اندازی و استفاده – حفاظت از امنیت شما فقط با چند کلیک از راه دور. تمام رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه دارای  L2TP و PPTP VPN از پیش ساخته شده اند، و به سادگی آن را میتوان راه اندازی کرده و اگر نمی خواهید هرگز آن را نخواهید دید.

رمزگذاری و ایمن کردن اتصال خصوصی شما

شما در خانه، در سفر و یا در بیشتر وای فای های عمومی، VPN  رمزگذاری شده ناز دارید، حفاظت و حفظ حریم خصوصی شما برای تمام فعالیت های آنلاین خود را جدی بگیرید.

انکلاک کردن و دسترسی نامحدود به وب

ما می خواهیم که هرکسی بتواند دسترسی به محتویات ارزشمند را داشته باشد، با دسترسی رایگان متصل به VPN رایگان همچنان باز و بدون محدودیت است، بنابراین شما می توانید آزادانه به اینترنت بروید.

پنهان کردن هویت آنلاین خود را از سایت های مخرب

VPN فوق العاده رایگان راحت ترین راه برای مخفی کردن محل سکونت و اطلاعات IP شما از وب سایت های مخرب است مانند فیلتر شکن سایفون

سوالات در مورد سرویس VPN ما؟

ابتدا صفحه پیکربندی ما را بررسی کنید، بیشتر پاسخها را میتوانید پیدا کنید. اگر نه، احساس راحتی کنید برای ارسال سوالات خود ، ما خوشحال خواهیم شد برای حل مشکل شما قدمی برداریم. برای تضمین اولویت برابر با هر کاربر به منبع اتصال VPN، هر سشن VPN حداکثر ۸ ساعت زنده خواهد ماند. اگر VPN شما قطع شود، لطفا مجددا VPN را با استفاده از رمز عبور جدید لیست شده در بالا دوباره وصل کنید.

همه کاربران با حداقل سرعت دانلود ۱۰Mbit / s و سرعت آپلود ۱۰Mbit / s برای هر کانکت VPN اختصاص داده می شوند، به این معنی که شما می توانید ویدیو جریان مستقیم ۱۰۸۰P HD یوتیوب را بدون نیاز به بافر یا انتظار به راحتی تماشا کنید. برای حفظ کیفیت بسیار بالا سرویس VPN، ترافیک P2P و BT مجاز نیست. همچنین هیچ فعالیت غیر قانونی با سرویس رایگان امکان پذیر نیست. در صورت سوء استفاده، مجله دسترسی کاربران VPN تحت پوشش قرار می گیرد به مقامات مرتبط به عنوان مثال وزارت پلیس ایالات متحده و یا سازمان های اجرای قانون ایالات متحده است.

دانلود فری گیت

ما پیشنهاد می کنیم از سرورهای DNS Google استفاده کنید تا از ربودن DNS خود از ISP محلی خود جلوگیری کنید: DNS Server 1: 8.8.8.8 DNS Server 2: 8.8.4.4. همچنین می توانید مکان جدید خود را بعد از VPN بررسی کنید


معرفی فیلتر شکن جدید SuperFREEVPN

- - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn