t
c دانلود فیلتر شکن Free VPN


دانلود فیلتر شکن Free VPN

دانلود فیلتر شکن Free VPN

دانلود فیلتر شکن Free VPN

دانلود فیلتر شکن Free VPN:

در این پست برای شما عزیزان سایت freevpn.me را معرفی میکنیم که یک سایت ارائه ی VPN خارجی بر مبنای OpenVPN است. اما چون همیشه دردسر هایی برای استفاده از این سرویس ها وجود دارد، شما عزیزان برای خرید فیلتر شکن میتوانید به صفحه ی اصلی سایت ما مراجعه کرده و با خرید یک اکانت از تمامی سرویس های ما از جمله OpenVPN استفاده نمایید.

VPN رایگان

لذت بردن از تمام ویژگی هایی که می توانید از یک ارائه دهنده خدمات VPN انتظار داشته باشید اما برای همه رایگان! و به صورت رایگان ما به معنی کیفیت پایین نیست. در حقیقت، ماموریت ما ایجاد VPN رایگان با ارائه تمام ویژگی های تجاری / سازمانی در سطح کاربر نهایی بدون هزینه و بدون نیاز به ثبت نام است.

بنابراین از رایگان بودن برای استفاده از این سرویس فیلتر شکن رایگان به دوستان خود بگویید، زیرا هر کس حق دارد با حریم خصوصی، آزادی و مواردی اینچنین برای دسترسی به اینترنت باز و بدون محدودیت اقدام کند .

"یک سرویس ناشناس VPN ایجاد شده توسط هواداران طرفدار حریم خصوصی شبکه خنثی برای اطمینان از حفظ حریم شخصی شما."
با استفاده از فن آوری های رمزنگاری پیشرفته ای مانند AES-256، freevpn.me ترافیک خود را از طریق یک تونل رمزگذاری شده بین شما و شبکه جهانی وب هدایت کنید، پنهان کردن آدرس IP واقعی خود برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی و حفاظت آنلاین از اینترنت شما ، هکرها، اسرار و دزد ها و سانسور دولت ها نادیده نگیرید.
دانلود سایفون

بدون ثبت نام

تمام سرورهای ما در مکان های ساحلی میزبانی می شوند که در آن ترافیک کاربر ثبت شده توسط قوانین محلی مورد نیاز نیست.

رمزگذاری قوی

حتی پس از ترکیب همه ابر رایانه های جهان با هم، میلیون ها سال برای رمزگذاری AES زمان نیاز است.

رایگان OpenVPN

چرا شما مشتریان از منابع بسته ارائه دهندگان دیگر استفاده می کنید؟ OpenVPN بهترین سرویس معتبر متن باز و رایگان در جهان است.

دو VPN رایگان 

با استفاده از یک شبکه Multihop، ترافیک رمزگذاری شده از طریق لایه های اضافی امنیتی عبور می کند، بنابراین هیچ کس هرگز نمی تواند آدرس آی پی واقعی خود را پیدا کند و یا عادت های مرور خود را پیگیری کند.

P2P مجاز است

دانلود تورنت ها و استفاده از فایل های به اشتراک گذاری فایل با خیال راحت و ناشناس بدون ترس از نامه های CISPA و یا ISP خود.

دانلود هات اسپات

پهنای باند نامحدود

با وجود اینکه شما یک مرورگر گاه به گاه و یا دانلود کننده سنگین هستید، همیشه بهترین سرعت ممکن را بدون هیچ محدودیت پهنای باندی دریافت خواهید کرد.


دانلود فیلتر شکن Free VPN

- - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn