t
c فیلتر شکن openvpn پر قدرت و امن


فیلتر شکن openvpn پر قدرت و امن

فیلتر شکن openvpn پر قدرت و امن

فیلتر شکن openvpn  پر قدرت و امن

Openvpn به دلیل متن باز یا Open source بودن، امکانات زیادی را در اختیار ارائه دهندگان وی پی ان می‌دهد تا بتوانند با پیکربندی‌های متفاوت، امنیت بالاتر و بهتری را به کاربران ارائه دهند.

به همین دلیل openvpn به عنوان یک استاندارد امنیت در میان دیگر وی پی ان و فیلتر شکن‌ها شناخته می‌شود و افرادی که از VPN برای افزایش امنیت‌شان در فضای مجازی استفاده می‌کنند، بیشتر از افراد عادی به استفاده از اوپن وی پی ان تمایل دارند.
آموزش Openvpn در ویندوز
فایل‌های پیکربندی درون یک فایل فشرده شده‌اند (زیپ)،که هر کدام از آن‌ها متعلق به کشور خاصی است.

ابتدا کانکشن را در دستگاه ویندوز نصب کنید و سپس فایل‌های تنظیمات را از حالت فشرده خارج کرده و با پسوند ovpn در محل نصب openvpn در پوشه ‘Config‘ قرار دهید.

مسیر نصب معمولا به صورت پیشفرض به این صورت است: ‘C:\Program Files\OpenVPN\config‘.

در دسکتاپ روی آیکن OpenVPN GUI راست کلیک کرده و گزینه ‘Properties‘ را انتخاب کنید و از تب ‘Compatibility‘ تیک گزینه ‘Run this program as an administrator‘ را فعال کنید( این مورد برای ویندوز XP لازم نیست).

سپس کانکشن را اجرا کنید و مانند تصویر بر روی آیکون Openvpn که در کنار ساعت ( گوشه پایین سمت راست ) کلیک راست کرده و نشانگر موس را روی یکی از سرور‌ها نگه دارید تا گزینه ‘ Connect‘ برای آن سرور نمایان شود.
ک VPN اغلب از طریق نرم افزار مبتنی بر مرورگر استفاده می‌شود که نیاز به کاربر برای وارد شدن به سیستم دارد. سپس نرم افزار بر روی دسکتاپ کامپیوتر از راه دور یا فایل های شبکه ظاهر می شود، که می تواند از طریق مرورگر در دسترس باشد.


فیلتر شکن openvpn پر قدرت و امن

- - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn