t
c معرفی فیلتر شکن رایگان ProtonVPN


معرفی فیلتر شکن رایگان ProtonVPN

معرفی فیلتر شکن رایگان ProtonVPN

معرفی فیلتر شکن رایگان ProtonVPN

معرفی فیلتر شکن رایگان ProtonVPN:

در این پست برای شما عزیزان یکی از سرویس های فیلتر شکن سوییسی را مورد بررسی قرار میدهیم. در ضمن شما عزیزان برای خرید کریو و خرید openvpn میتوانید به راحتی از سایت ما خرید ساده و بی دردسری را داشته باشید.

 

چرا استفاده از VPN؟

امنیت
VPN ایمن ما ترافیک اینترنتی شما را از طریق یک تونل VPN رمزگذاری شده ارسال می کند، بنابراین رمزهای عبور و اطلاعات محرمانه شما حتی در ارتباطات عمومی یا غیر قابل اطمینان اینترنت ایمن می ماند.

حریم خصوصی
تاریخچه مرور خود را خصوصی نگه دارید. به عنوان یک ارائه دهنده VPN سوئیس، ما فعالیت کاربر را وارد نمیکنیم یا اطلاعات را با اشخاص ثالث به اشتراک نمیگذاریم. سرویس ناشناس و VPN ما اینترنتی بدون نظارت را قادر می سازد.

آزادی
ما ProtonVPN را برای محافظت از روزنامه نگاران و فعالانی که از ProtonMail استفاده می کنند، ایجاد کردیم. ProtonVPN موانع سانسور اینترنت را از بین می برد، به شما اجازه می دهد تا به هر وب سایت یا محتوا دسترسی داشته باشید.

ویژگی های منحصر به فرد برای VPN امن

بر خلاف دیگر سرویس های فیلتر شکن، VPNProton با امنیت به عنوان تمرکز اصلی طراحی شده است، بر اساس درس هایی که ما از کار با روزنامه نگاران و فعالان در این زمینه آموخته ایم.

 

هسته ای امن

خدمات VPN به طور منظم می تواند خطرناک باشد اگر سرورهای آنها تحت نظارت قرار گیرند. ProtonVPN از طریق ترویج ترافیک کاربران از طریق شبکه امن در کشورهای دوستدار حریم خصوصی مثل سوئیس و ایسلند از نظارت جلوگیری می کند. بنابراین، حتی یک سرور نقطه پایانی مجازی VPN، آدرس IP واقعی شما را نشان نخواهد داد.

رمز موفقیت در فوروارد کامل

ProtonVPN به طور انحصاری از رمزهای رمزگذاری شده در Perfect Forward Secrecy استفاده می کند، به این معنی که ترافیک رمزگذاری شده شما بعدا نمی تواند اسکن شده و رمزگشایی شود، حتی اگر کلید رمزگذاری در آینده آسیب دیده باشد.

ما در سوئیس مستقر هستیم که دارای برخی از قوی ترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان است. سوئیس نیز خارج از مجلس اتحادیه اروپا و ایالات متحده است و عضو شبکه چشم انداز چهارده چشم نیست.


معرفی فیلتر شکن رایگان ProtonVPN

- - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn