t
c معرفی فیلتر شکن جدید StrongVPN


معرفی فیلتر شکن جدید StrongVPN

معرفی فیلتر شکن جدید StrongVPN

معرفی فیلتر شکن جدید StrongVPN

معرفی فیلتر شکن جدید StrongVPN:

در این پست به شما عزیزان یکی دیگر از سرویس های vpn  را معرفی خواهیم کرد که البته این سرویس رایگان نمیباشد.

ولی شما عزیزان برای دانلود فیلتر شکن رایگان و همچنین خرید VPN میتوانید به صفحه ی اصلی سایت ما (پلاس وی پی ان) مراجعه نمایید.

و اما توضیحاتی راجع به فیلتر شکن StrongVPN از زبان خودشان:

 

ما که هستیم؟

ما معتقدیم که همه حق دارند به امنیت آنلاین برسند. به همین دلیل است که ماموریت ما در StrongVPN این است که مردم را با یک تجربه خصوصی و امن اینترنت بدون هیچ رشته ای متصل کنیم. بدون سیاهه های مربوط، بدون تبلیغ غلط و هیچ هزینه پنهانی – فقط امنیت VPN ساخته شده صادقانه مورد نظر است.

StrongVPN از یک تیم سخت افزاری با بیش از ۶۰ نفر در سراسر جهان تشکیل شده است. هر جنبه ای از VPN ما، سرورهای ایمن، سیاست غیر ورودی ما و یا اتصالات با سرعت بالا رمزگذاری شده ما، بیش از ۱۰ سال برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی برای همه ایجاد شده است. به عنوان یکی از تنها VPN های صفر ورودی که در طی یک دهه گذشته بوده است، ما متعهد هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که داستان ما در کیفیت سرویس ما منعکس شده است.

چگونه ما شروع کردیم؟

ما به اندازه کافی طولانی بوده ایم تا ببینیم افزایش تولید VPN، به ما اجازه می دهد که شبکه جهانی خود را رشد دهیم و به طور مداوم کیفیت امنیت خود را بهبود ببخشیم. بنابراین، دقیقا همانطور که خواستیم در ابتدا جایگاهمان را در دنیای VPN پیدا کردیم.

دانلود فری گیت

StrongVPN به عنوان یک شرکت کوچک در South Lake Tahoe، کالیفرنیا در سال ۱۹۹۴ با فروش کامپیوترهای شخصی شروع شد. پس از یک زمان کوتاه، ما شروع به ارائه خدمات اینترنت تلفنی اینترنتی برای منطقه در وب سایت ما، California.net کردیم.

به زودی پس از آن، ما شروع به ارائه سرورهای اختصاصی و خدمات colocation کردیم. از آن به بعد، شبکه ما را به بیش از ۶۶۰ سرور در سراسر جهان گسترش یافت و خدمات حریم خصوصی ما را به مشتریان در ۲۴ کشور ارائه داده شد. امروزه، با توجه به همان مأموریتی که ما بیش از یک دهه پیش داشتیم، قصد داریم امنیت VPN را صادقانه و مطمئن برای حفظ امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین به صورت گسترده انجام دهیم.

دریافت StrongDNS رایگان هنگامی که شما برای StrongVPN ثبت نام کنید!
به دنبال سرعت اتصال سریع بدون در نظر گرفتن StrongDNS ایده آل برای مشتریانی است که به دنبال سرعت بیش از امنیت هستند و به صورت رایگان با حساب StrongVPN شما شامل می شود! هنگامی که شما به VPN + DNS StrongVPN متصل هستید، می توانید به سریعترین سرعت اتصال به وب سایت های جهانی دسترسی پیدا کنید – در حالی که ۱۰۰٪ ناشناس و امن باقی مانده اید.

 

آمار خلاصه وار معرفی فیلتر شکن StrongVPN:

سرویس VPN ما در سال ۲۰۰۵ راه اندازی شد.
پشتیبانی فنی بسیار آموزش دیده ما در دسترس است ۲۴/۷، ۳۶۵ روز در سال است.
شرکت ما چندین مکان در سراسر جهان را شامل می شود از جمله ایالات متحده، تایلند، بلاروس، فیلیپین و روسیه.
تیم ما شامل متخصصین لینوکس، مک، ویندوز و روترها است.

 


معرفی فیلتر شکن جدید StrongVPN

- - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn