t
c دانلود سایفون اندروید Android


دانلود سایفون اندروید Android

دانلود سایفون اندروید Android

دانلود سایفون اندروید Android

دانلود سایفون اندروید Android:

در این پست قصد داریم برای شما عزیزان توضیحاتی راجع به فیلتر شکن رایگان سایفون داده و نسخه اندروید آنرا برای شما قرار دهیم.

شما همچنین برای دانلود سایفون برای کامپیوتر نیز به پست های قبلی سایت ما مراجعه نمایید.

فیلترشکن Psiphon ابزار ضد سانسور اینترنت است که با استفاده از ترکیبی از فن آوری های ارتباطی امن و ضد سوء استفاده (VPN، SSH و HTTP Proxy) استفاده می شود. فیلتر شکن Psiphon یک شبکه متشکل از مکان جغرافیایی متنوع هزاران نفر از سرورهای پروکسی است که با استفاده از یک معماری Performance-oriented، single hop انجام می شود.

Psiphon به طور خاص برای پشتیبانی از کاربران در کشورهای در نظر گرفته شده به عنوان "دشمنان اینترنت" است و در حالی توسعه و نگهداری می شود که سیستم ها و فن آوری های طراحی شده برای کمک به کاربران اینترنتیست که به طور امن از سیستم های محتوای فیلترینگ استفاده کنند و توسط دولت ها برای اعمال سانسور اینترنت محدود نشوند.

مفهوم اصلی Psiphon 1.0 توسط آزمایشگاه شهروندی در دانشگاه تورنتو، بر اساس نسل قبلی سیستم های پروکسی وب مانند سیستم های ایمن وب و "Anonymizer"، توسعه یافت.

در سال ۲۰۰۷، Psiphon، Inc. به عنوان یک شرکت مستقل انتاریو تاسیس شد که سیستم های پیشرفته سانسور و سیستم های فن آوری را توسعه می داد. Psiphon Inc و آزمایشگاه شهروندی در دانشکده امور جهانی منکن، دانشگاه تورنتو، از طریق مشارکت Psi-Lab به طور مداوم در پروژه های تحقیقاتی همکاری می کردند.

سایفون در حال حاضر شامل سه پروژه جداگانه اما مرتبط با نرم افزار منبع باز است:

۳٫X – یک سیستم تونل زنی زمان اجرا بر اساس کلاد.
۲٫X – یک سیستم پروکسی امن مبتنی بر کلاد.
۱٫X – نرم افزار سرور اصلی مبتنی بر Home (منتشر شده توسط آزمایشگاه شهروندان در سال ۲۰۰۴، بازنویسی و راه اندازی در سال ۲۰۰۶). Psiphon 1.X دیگر توسط Psiphon، Inc. یا آزمایشگاه Citizen پشتیبانی نمی شود.

شما عزیزان برای دانلود از گوگل پلی میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید و همچنین برای خرید فیلتر شکن از سایت ما به صفحه ی اصلی سایت مراجعه فرمایید.


دانلود سایفون اندروید Android

- - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn