t
c دانلود فیلتر شکن فریگیت برای اندروید ۸


دانلود فیلتر شکن فریگیت برای اندروید ۸

دانلود فیلتر شکن فریگیت برای اندروید ۸

دانلود فیلتر شکن فریگیت برای اندروید ۸

دانلود فیلتر شکن فریگیت برای اندروید ۸:

دانلود فیلتر شکن فریگیت برای اندروید Freegate یک نرم افزار فیلتر شکن رایگان کاربردی است که توسط فناوری پویای اینترنت (DIT) توسعه داده شده است که کاربران اینترنتی را از سرزمین اصلی چین، کره شمالی، سوریه، ویتنام، ایران، امارات متحده عربی، به ویژه برای مشاهده وب سایت های مسدود شده توسط دولت های خود، فراهم می کند.

این برنامه از تعدادی از سرورهای پروکسی به نام Dynaweb استفاده می کند که اجازه می دهد تا کاربران برای دور زدن فایروال های اینترنتی که وب سایت ها را مسدود می کنند با استفاده از سیستم شبکه پروکسی DIP نظیر P2P مانند قابلیت ضد سانسور FreeGate با الگوریتم رمزنگاری و الگوریتم فشرده سازی جدید و منحصر به فرد در نسخه های ۶٫۳۳ و بالاتر استفاده نماید. تخمین زده می شود که Freegate در سال ۲۰۰۴ ۲۰۰،۰۰۰ کاربر داشت. رییس و مدیر عامل شرکت DIT بیل شیا است.

DIT در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد تا خدمات تحویل ایمیل به چین را برای سازمان های دولتی و سازمان های غیر دولتی ایالات متحده فراهم کند. در سال ۲۰۰۲، DIT شروع به ارائه خدمات ضد سانسور در چارچوب DynaWeb کرد و مانند UltraSurf، DynaWeb یکی از مدعیان اصلی تلاش GFW شد.

وی پی ان Freegate توسط آماتور های فالون گونگ ایجاد شده است و توسط هیئت پخش فرماندار، یک سازمان دولتی ایالات متحده تامین شده است.

فیلتر شکن Freegate همچنین برای دریافت کمک مالی از حقوق بشر در چین که توسط مشتریان صورت می گیرد، اقدام کرده است. و برخی از کمک های مالی را از سازمان غیر انتفاعی آمریکایی بنیاد ملی برای دموکراسی دریافت می کند. طبق گزارش CRS، دولت ایالات متحده در سال ۲۰۰۵، مبلغ ۶۸۵۰۰۰ دلار به Freegate اختصاص داد.

شما عزیزان برای از این لینک برای دانلود میتوانید استفاده نمایید. اما برای خرید VPN با مراجعه با صفحه ی اصلی سایت بهترین خدمات را از ما دریافت نموده و با استفاده از یک اکانت تمامی سرویس های ما را استفاده نمایید.


دانلود فیلتر شکن فریگیت برای اندروید ۸

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn