t
c معرفی فیلتر شکن Freedom IP


معرفی فیلتر شکن Freedom IP

معرفی فیلتر شکن Freedom IP

معرفی فیلتر شکن Freedom IP

معرفی فیلتر شکن Freedom IP:

شما عزیزان با ورود به سایت ما میتوانید با دانلود vpn رایگان و یا مشاهده ی پست هایی همچون دانلود سایفون برای دانلود این نرم افزار های فیلتر شکن اقدام نمایید. همچنین برای خرید کریو یا خرید فیلتر شکن با مراجعه به صفحه ی اصلی سایت ما از تمامی خدمات خرید آنلاین ما در یک خرید استفاده نمایید.

رایگان مرور کنید
با Freedom-IP، اطلاعات شخصی خود را از جاسوسی یا قفل شدن توسط ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود محافظت کنید و حریم شخصی خود نگاه دارید.

تجربه اینترنتی خود را ارتقا دهید
بعضی از ارائه دهندگان اینترنت دسترسی به سایت هایی مانند فیس بوک، Netflix یا یوتیوب را محدود می کنند. VPN شما را از سانسور توسط دولتها متوقف می کند و به شما اجازه می دهد تا به محتوای خود دسترسی پیدا کنید، هر کجا که هستید.

یک آدرس IP جدید دریافت کنید
در حال حاضر در بیش از ۴۰ کشور جهان، Freedom-IP راه حل تغییر آدرس IP شما است. شما از موقعیت جغرافیایی جدیدی بهره مند خواهید شد و فعالیت اینترنت شما کاملا ناشناس و محرمانه خواهد بود.

از یک سرویس در تمام دستگاه های خود استفاده کنید
VPN شما چندین پروتکل دسترسی (PPTP و OpenVPN) را برای اطمینان از حفاظت از خود بدون در نظر گرفتن پلت فرم مانند ویندوز و Mac OS X و تلفن همراه و تبلت هایی مانند iPhone، iPad (iOS) و Android فراهم می کند. شما همچنین می توانید از آن در تلوزیون هوشمند استفاده کنید.

 

یک سرویس برای همه و انتقال سریع داشته باشید و سرعت بارگذاری فیلم های آنلاین را افزایش دهید
فیلم های با اندازه حجیم که به دلیل بارگذاری بیش از حد آهسته اند به طور مداوم قطع می شود؟ سرورهای Freedom-IP بسیار سریع هستند که نباید منتظر دسترسی به مطالب خود باشند.

از یک پشتیبانی فنی هوشمند بهره مند شوید
در صورت مشکل با سرویس های VPN ما یا برای کسب اطلاعات بیشتر از ما، یک پشتیبانی فنی سریع و دوستانه وجود دارد که به شما کمک کند.

 

پشتیبانی هوشمند

جامعه واقعی
به یک جامعه واقعی ملحق شوید
یک انجمن مشترک در اختیار شما قرار می دهد تا تبادل و بهبود خدمات به تناسب نیازهایتان باشد. آموزش چند پلتفرم نیز برای کمک به شما برای استفاده از نهایت سرعت با خدمات VPN ما در دسترس است.


معرفی فیلتر شکن Freedom IP

- - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn