t
c معرفی فیلتر شکن جدید Golden Frog


معرفی فیلتر شکن جدید Golden Frog

معرفی فیلتر شکن جدید Golden Frog

معرفی فیلتر شکن جدید Golden Frog

معرفی فیلتر شکن جدید Golden Frog:

با توجه به محدودیت های کشورمان شما عزیزان با مراجعه به سایت ما و دانلود فیلتر شکن رایگان میتوانید تجربه ی آزادی در اینترنت را برای خود به ارمغان آورید. همچنین با خرید کریو و خرید OPENVPN از بهترین خدمات ارائه شده در سایت ما استفاده نمایید.

شعار ها و تعریف این سرویس از زبان رسانه ها:

هدف ما بهینه سازی ارتباطات اینترنتی برای افزایش کارایی و سرعت، فعال کردن حریم خصوصی و دسترسی به اینترنت رایگان و باز است.

ما به طور فعال از سیاست ها و قوانین حمایت می کنیم که از ماموریت ما و تکنولوژی که ما ایجاد می کنیم حمایت کنند.

قورباغه طلایی دارای بزرگترین بانک آدرس IP هر یک از خدمات مورد بررسی ما است. این شرکت طیف گسترده ای از پروتکل ها را شامل می شود، از جمله پروتکل ارتباطی Chameleon با کارایی بالا.

ما پسندیدیم که این شرکت ویژگی اتصال سوئیچ را ارائه می دهد و برای کسانی که به آن نیاز دارند گزینه ای برای دریافت آدرس اختصاصی IP وجود دارد. قورباغه طلایی در تلاش خود برای ارائه حریم خصوصی و رفع سانسور کردن است. هنگامی که چین برنامه خود را از بازرسی VPN بسته عمیق آغاز کرد، سرویس VyperVPN قورباغه طلایی به بسته های OpenVPN تقسیم شد تا جریان ترافیک را حفظ کند.

این خدمات با پرداخت ۹٫۹۵ دلار برای سرویس ماهانه و ۸۰٫۰۴ دلار برای یک سال، سرویس خوبی است. پس چرا ما تنها پنج ستاره از قورباغه طلایی را گرفتیم؟ ما مجبور شدیم آنها را به سه چیز تقسیم کنیم: کمبود پشتیبانی Bitcoin، ثبت اطلاعات اتصال و عدم تضمین بازگشت پول.

از آنجایی که ما در عصر ارتباطات زندگی می کنیم، امنیت و حریم خصوصی برای اطمینان از امنیت شخصی ما از هک های نومید کننده حیاتی است. از طریق بانکی آنلاین برای برقراری ارتباط با همکاران روزانه، در حال حاضر اغلب انتقال داده ها در رایانه ها و گوشی های هوشمند ما امن است. این بسیار مهم است که به یافتن راه هایی برای حفاظت از زندگی دیجیتال خود بکوشیم و به همین علت، VPN ها به طور فزاینده ای رایج شده اند.


معرفی فیلتر شکن جدید Golden Frog

- - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn