t
c دانلود OpenVPN جدید


دانلود OpenVPN جدید

دانلود OpenVPN جدید

دانلود OpenVPN جدید

دانلود OpenVPN جدید:

OpenVPN یک برنامه نرم افزاری منبع باز است که تکنیک های شبکه خصوصی مجازی (VPN) را برای ایجاد اتصالات Point-to-Point و یا Site-to-Site امن در پیکربندی های مسیریاب یا پل ها و امکانات دسترسی از راه دور استفاده می کند. این یک پروتکل امنیتی سفارشی است که از SSL / TLS برای تبادل کلیدی استفاده می کند. این قابلیت پردازش مترجمان آدرس شبکه (NAT) و فایروال است. این توسط جیمز یونان نوشته شده است و تحت مجوز GNU General Public (GPL) منتشر شده است. 

 

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==>خرید VPN

null

OpenVPN به همسالان اجازه می دهد که یکدیگر را با استفاده از یک کلید مخفی، مشترک، یا نام کاربری / رمز عبور به اشتراک گذاشته شده تأیید کنند. هنگامی که در یک پیکربندی multiclient-server استفاده می شود، این اجازه می دهد تا سرور یک گواهی احراز هویت برای هر مشتری را با استفاده از امضا و گواهی گواهی صادر کند. از کتابخانه رمزگذاری OpenSSL به طور گسترده و همچنین پروتکل SSLv3 / TLSv1 استفاده می کند و شامل بسیاری از ویژگی های امنیتی و کنترل است.

رمزگذاری :

OpenVPN با استفاده از کتابخانه OpenSSL برای ارائه رمزنگاری از هر دو داده ها و کانال های کنترل. این اجازه می دهد که OpenSSL تمام کارهای رمزنگاری و احراز هویت را انجام دهد، که اجازه می دهد OpenVPN از تمامی رمزهای موجود در بسته OpenSSL استفاده کند. همچنین می توانید از قابلیت تأیید هویت بسته HMAC برای اضافه کردن یک لایه امنیتی اضافی به اتصال استفاده کنید (به عنوان «فایروال HMAC» توسط خالق). همچنین می تواند از شتاب سخت افزاری برای بهبود عملکرد رمزنگاری استفاده کند.  پشتیبانی از mbed TLS از نسخه ۲٫۳ در دسترس است.

OpenVPN منتقل شده و به چند سیستم جاسازی شده است. به عنوان مثال، DD-WRT دارای عملکرد سرور OpenVPN است. SoftEther VPN، یک پروتکل VPN چند پروتکل، پیاده سازی پروتکل OpenVPN را دارد.

*برای به روز بودن و آگاهی از آخرین ورژن ها و دانلود فیلتر شکن رایگان و دانلود سایفون با ما همراه باشید .


دانلود OpenVPN جدید

- - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn