t
c فیلتر شکن سیسکو در آیفون


فیلتر شکن سیسکو در آیفون

فیلتر شکن سیسکو در آیفون

فیلتر شکن سیسکو در آیفون

فیلتر شکن سیسکو در آیفون:

نخست ، شما می بایست کانکشن سیسکو برای سیستم عامل IOS را تهیه کنید که با جستجوی کلمه ی ” Cisco AnyConnect ” و یا لینک زیر از App Store قابل دریافت هستند.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==>خرید VPN

 

در مرحله اول ، آدرس سرور سیسکو را که در صفحه خرید درج شده بود را وارد کنید.

اگر با پیام ارور و یا دیسکانکت رو به رو شدید گزینه ” Change Setting ” را بزنید و در غیر این صورت به ادامه آموزش سیسکو بپردازید.

اگر به هر دلیلی ، در تنظیم و یا اتصال با این vpn به مشکلی رو به رو شدید ، یا با قسمت پشتیبانی در تماس باشید و یا به مقاله های ” آموزش Openvpn در آیفون و آیپد ” و ” آموزش PPTP و L2TP در آیفون و آیپد ” مراجعه کرده و با این فیلتر شکن ها امتحان کنید.

همانطور که در مقاله ی آموزش سیسکو در ویندوز گفته شد ، این فیلتر شکن قابلیت سازگاری با بیشتر سیستم عامل ها را دارد و IOS که سیستم عامل دستگاه های آیفون و آیپد و آیپاد است نیز جزو آن ها می باشد. در این مقاله به آموزش نصب و راه اندازی سیسکو ( Cisco AnyConnect ) برای دستگاه های آیفون و آیپد می پردازیم. همانطور که می دانید شما می توانید از سه vpn برای دستگاه هایی با سیستم عامل IOS یعنی گوشی آیفون ( iphone ) و آیپد ( ipad ) استفاده کنید ، یکی از این سه مورد ، سیسکو است.در آخر می بایست قسمت Block Untrusted Dervers  را خاموش کنید و مجدد گزینه AnyConnect VPN را روشن کنید.


فیلتر شکن سیسکو در آیفون

- - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn