t
c فیلتر شکن Openvpn در اندروید


فیلتر شکن Openvpn در اندروید

فیلتر شکن Openvpn در اندروید

فیلتر شکن Openvpn در اندروید

فیلتر شکن Openvpn در اندروید:

اول از همه باید همانند دیگر فیلتر شکن ها به یک کانکشن نیاز داریم که می توانید از لینک های زیر تهیه فرمایید.سپس شما باید فایل پیکربندی ( کانفیگ ) سرور های ما را دریافت کنید تا در هنگام اتصال دیگر نیازی به وارد کردن آدرس سرور ها نداشته باشید که از لینک زیر قابل دریافت است: ( فایل ها را از حالت فشرده ( Zip ) خارج کرده و در یک مسیر مشخص قرار دهید ) . اگر یا خارج کردن از حالت ZIP یا فشرده ، مشکل دارید با پشتیبان های ما در میان بگذارید از طریق تلگرام و یا راه های دیگر ، فایل سرور ها را ارسال کنند. فایل کانفیگ را حتما باید با mail خود گوشی دریافت و ذخیره کنید،با برنامه هایی مثل جی میل و یاهو قابل ذخیره شدن نمی باشد.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==>خرید VPN

 

مهمترین نکته این است که همه ی ما Openvpn را یک پروتکل پیشرفته و برتر فیلتر شکن می شناسیم که توسط شرکت Openvpn توسعه یافته و ارائه می شود . این پروتکل ( در واقع VPN ) از سیستم رمزگذاری ۲۵۶ بیتی بهره گرفته و حتی در اینترنت های نا امن و عمومی نیز ، ارتباطی پایدار و پرسرعت برقرار می کند و به همین دلیل است که بیشتر از هر وی پی ان دیگری برای دستگاه های شما توصیه می شود. لازم است بدانید که Openvpn با بیشتر سیستم عامل های پرطرفدار سازگار است و برای هر کدام یک کلاینت یا کانکشن مخصوص به خود را دارد. در این مقاله به آموزش نصب و راه اندازی Openvpn در سیستم عامل آندروید ( Android ) خواهیم پرداخت.

*برای به روز بودن و آگاهی از آخرین ورژن ها و دانلود فیلتر شکن رایگان و دانلود سایفون با ما همراه باشید .


فیلتر شکن Openvpn در اندروید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn