t
c فیلتر شکن سیسیکو برای اندروید


فیلتر شکن سیسیکو برای اندروید

فیلتر شکن سیسیکو برای اندروید

فیلتر شکن سیسیکو برای اندروید

فیلتر شکن سیسیکو برای اندروید:

در کشور ما یکی از راه های انتقال داده به صورتی ایمن و کدگذاری شده در فضای مجازی استفاده از سرویس Cisco می باشد. در این سرویس که نیاز به نصب نرم افزار بر روی اسمارت فون ها (گوشی های تلفن همراه) و همچنین کامپیوتر ها دارد اطلاعات به صورت کد شده به ضریب امنیتی بالا در فضای اینترنت رد و بدل می شود. استفاده از سیسکو نیاز به پروتکل SSL دارد تا امنیت کامل این سرویس رو تامین کند. کار با نرم افزار اختصاصی سیسکو در موبایل و کامپیوتر بسیار ساده بوده که می توانید بعد از خرید فیلترشکن از ما در ادامه همین آموزش به راحتی نصب و استفاده از این نرم افزار را بر روی سیستم عامل محبوب اندروید که بر روی اسمارت فون های اندرویدی قرار دارد مشاهده کنید.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==>خرید VPN

در سال ۱۹۸۴ لن بزاک و سندی لرنر یک روتر چند پروتکلی Cisco را ارائه کردند و بزاک نرم افزار این روتر را عرضه کرد. بعد ها شرکت سیسکو پیشرفت بسیاری کرده و علاوه بر تولید روترهای چند پروتکل وارد عرصه تولید فایروال های قدرتمند و همچنین امنیت شبکه های دستگاه های خود پرداز شد که همین امر این شرکت به یکی قدرتمند ترین شرکت های عرضه ی خدمات تخصصی کامپیوتر در جهان بدل کرد.با وجود اینکه بعضی ها از شرکت سیسکو برای کمک به دولت چین برای فیلترینگ در شبکه اینترنت انتقاد می کنند اما این شرکت راه کار های بسیاری برای عبور اطلاعات به صورت ایمن در شبکه خصوصی بر پایه اینترنت (VPN) را فراهم می کنند.شرکت Cisco راه کاری فراوانی برای ایجاد شبکه مجازی ایمن در اسمارت فون هایی که از سیستم عامل مختلف اعم از اندروید و ios ارائه کرده است.


فیلتر شکن سیسیکو برای اندروید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn