t
c ورود به سایت های فیلتر شده


ورود به سایت های فیلتر شده

ورود به سایت های فیلتر شده

ورود به سایت های فیلتر شده

ورود به سایت های فیلتر شده:

درواقع اول از همه باید راجع به وی پی ان بدانیم که یک سرویس VPN ( وی پی ان ) معمولا تمام اتصال اینترنتی شما را محافظت می کند و این به عنوان یکی از ویژگی های مهم آن در نظر گرفته می شود. هرچند مواردی وجود دارد که شما می خواهید با وجود متصل بودن VPN برای ورود به برخی وب سایت ها از آن استفاده نکنید. با استفاده از روش هایی که تحت عنوان  inverse split tunneling نام گذاری شده اند می توان برخی وب سایت ها را از استفاده از اتصال فیلتر شکن مستثنی کرد.  این روش به شما از اجازه می دهد در عین متصل بودن به سرویس VPN در هنگام بازدید از وب سایت خاصی از مسیرهای تونل زنی فیلتر شکن وارد نشوید.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

null

به عنوان مثال به این مورد می پردازیم که فکر کنید من در کشور آلمان زندگی می کنم و به سرویس BBC iPlayer دسترسی دارم، همچنین از یک سرویس VPN نیز استفاده می کنم، متاسفانه BBC iPlayer دسترسی از طریق سرویس VPN را مسدود کرده است یعنی من هنگام استفاده از BBC iPlayer باید VPN خود را خاموش کنم. این نه تنها موضوع خوشایندی نیست بلکه نوعی ریسک امنیتی محسوب می شود. بنابرین من به راهی نیاز دارم که به وسیله ی آن عللاوه بر اینکه حفظ اتصال به VPN در هنگام ورود به برخی سایت ها این اتصال نادیده گرفته شود بنابرین می توانم از سرویس iPlayer استفاده کنم.

ممکن است امری بدیهی باشد اما به یاد داشته باشید که امنیت و حریم خصوصی شما مرور وب سایتی که معاف کرده اید حتی با وجود استفاده از VPN محافظت نخواهد شد. یعنی ISP ( ارائه دهنده اینترنت ) شما در صورت مراجعه به وب سایت هایی را که مرور می کنید تمامی موارد از جمله HTTPS رمزگذاری شده را نیز خواهد دید.

 

*برای به روز بودن و آگاهی از آخرین اخبار و آپدیت های کریو و وی پی ان و VPN و VPN کریو با ما همراه باشید . «پلاس وی پی ان» 


ورود به سایت های فیلتر شده

- - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn