t
c فایروال فیلتر شکن چیست


فایروال فیلتر شکن چیست

فایروال فیلتر شکن چیست

فایروال فیلتر شکن چیست

فایروال فیلتر شکن چیست:

فایروال که به فارسی همان معنی دیواره آتشین می دهد، می تواند به صورت یک نرم افزار بر روی سیستم شما نصب شود یا اینکه به صورت یک قطعه سخت افزاری در کنار کامپیوتر شما باشد. در بعضی از موارد از ترکیب نرم افزار دیواره آتشین به همراه قطعه سخت افزاری آن استفاده می شود. معمولا سخت افزار ها درون روتر قرار میدهند. وقتی اتصال شما به اینترنت از طریق روتر باشد ، دیگر مهم نیست از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل شده اید یا موبایل ، در این صورت فایروال موجود در روتر از دیواس شما محافظت می کند.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

نمومنه بارز این فایروال را می توان در اکثر نسخه های ویندوز مثل ویندوز XP و ویندوز ۷ ، ۸ ، ۱۰ که به صورت پیش فرض وجود دارد مشاهده کرد. این دیواره آتشین پیشفرض ویندوز قدرت کمی دارد چون بر داده های خروجی نظارتی ندارد. برای نظارت کامل بر داده های ورودی و خروجی نیاز به نرم افزار های آنتی ویروس می باشد.

برای اینکه دیواره آتیشین به خوبی بتواند ازسیستم شما محافظت کند باید تمامی داده های ورودی و خروجی مثل آدرس اینترنتی فرستنده و گیرنده و اطلاعات رد و بدل شده از پورت های UDP و TCP به طور کامل توسط فایروال بررسی شود. فایروال برای داده های ورودی و خروجی به کامپیوتر شما از طریق پورت های مختلف قوانینی تعیین می کند. اگر داده های ارسالی و دریافتی از این قوانین پیروی نکنند توسط فایروال رد شده و امنیت کامپیوتر شما تامین میشود. فایروال های نصبی مانند فایروال های آنتی ویروس ها را می توانید تعیین کنید کدام از نرم افزار های کامپیوتر شما را تحت پوشش قرار دهند.برای مثال آدرس های اینترنتی ورودی و خروجی و داده های ارسال و دریافتی توسط یه نرم افزار خاص را می توان تحت پوشش فایروال خاص قرار داد.

*برای به روز بودن و آگاهی از آخرین اخبار و آپدیت های کریو و وی پی ان و VPN و VPN کریو با ما همراه باشید . «پلاس وی پی ان» 


فایروال فیلتر شکن چیست

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn