t
c آموزش مخفی کردن آی پی شما


آموزش مخفی کردن آی پی شما

آموزش مخفی کردن آی پی شما

آموزش مخفی کردن آی پی شما

آموزش مخفی کردن آی پی شما:

برای کارهایی کهتملیل ندارید کسی آگاه شود شما مشغول به چه کاری هستید شما باید  آدرس اینترنتی ( IP address ) خود را پنهان کنید همچنین  طبیعتا برای مخفی کردن حریم خصوصی خود حتما نباید دنبال دلیل باشید و بهتر است به دنبال ایده هایی برای این کار باشید. ما در اینجا دلایلی را برای شما در چند سطر توضیح می دهیم؛ اما اول درباره ی اساس واقعی  آدرس اینترنتی صحبت می کنیم تا شما بدانید درباره ی چه چیزی حرف می زنیم.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

 

اول از همه ببینیم که آی پی به چه معناست IP  در واقعا مخفف عبارت Internet Protocol به معنای پروتکل های اینترنتی بوده و IP Address به معنای نشانی پروتکل اینترنتی می باشد و شبیه به مکان فیزیکی شماست. این آدرس به وب سایت ها و سرویس های مختلف نشان داده می شود و آن ها می توانند از روی آن شهری را که در آن حضور دارید تشخیص بدهند، سرویس های آب و هوا نیز با همین آدرس می توانند شهر شما را ردیابی کنند. برای برخی از شما خواندن این مطلب تا همینجا هم شاید متقاعدکننده باشد که برای مشاهده ی برخی سایت ها به دنبال مخفی کردن آدرس خود باشید.

در بسیاری از شرایط آدرس اینترنتی ظاهری شما همان چیزی است که توسط سرویس ارائه دهنده ی اینترنتی شما (ISP) روی روترتان وجود دارد و برای تمام اعضای خانواده یا محل کار شما یکسان خواهد بود.( باز هم نمی خواهم در مورد روتر ها و ISP و آدرس ها حرفی بزنیم ولی ذکر این نکته نیز لازم بود) بنابرین مثل آدرس فیزیکی که در روی نامه های ارسالی شما وجود دارد با داشتن آدرس اینترنتی به راحتی محل کار یا منزل شما نیز قابل ردیابی خواهد بود.

*برای به روز بودن و آگاهی از آخرین اخبار و آپدیت های کریو و وی پی ان و VPN و VPN کریو با ما همراه باشید . «پلاس وی پی ان» 


آموزش مخفی کردن آی پی شما

- - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn