t
c دانلود فری گیت جدید


دانلود فری گیت جدید

دانلود فری گیت جدید

دانلود فری گیت جدید

دانلود فری گیت جدید:

Freegate به طور خودکار چندین سرور Dynaweb را در یک زمان تشخیص می دهد. این نام ها و سرورها را با سرعت اتصال لیست می کند و سریعترین سرور را انتخاب می کند.
جعبه PROXY: نمایش پروکسی سرور و پورت در حال حاضر در حال استفاده است. شما می توانید روی دکمه PROXY SETTING کلیک کنید تا پروکسی را تنظیم کنید. این یک پروکسی مبتنی بر کاربر تعریف شده با Dynaweb نیست.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

دکمه PROXY SETTINGS: اینجا را کلیک کنید تا تنظیمات پروکسی کاربر تعریف شود. شما می توانید بین پروکسی های IE و پروکسی Freegate را انتخاب کنید، پروکسی به صورت دستی و پروکسی Freegate را انتخاب کرده یا فقط از Freegate استفاده کنید بدون پروکسی تعریف شده توسط کاربر. برای ذخیره و بستن پنجره تنظیم پروکسی، روی OK کلیک کنید. برای لغو این پنجره فقط کافی است روی لغو کلیک کنید. بررسی کنید "این جعبه محاوره ای را دوباره نشان نمی دهد" برای جلوگیری از پنجره پنجره تنظیم پروکسی از ظاهر شدن به طور خودکار. شما همیشه می توانید این پنجره را با کلیک بر روی دکمه تنظیمات پروکسی تحت تب SERVER باز کنید.
جعبه PORT: نمایش پورت در حال حاضر در حال استفاده است. پورت ۸۵۸۰ معمولا برای تونل F3 و ۸۵۶۷ برای تونل F2 است. پورت فعلی نیز می تواند ۸۵۸۱ یا ۸۵۶۸ باشد. این شماره پورت مربوط به چهار رقم آخر صفحه وب Dynaweb است.
جعبه سرور: نمایش نام سرور Dynaweb در حال حاضر در استفاده است که شما می توانید هر یک از سرورهای Dynaweb موجود را از لیست بالا انتخاب کنید. به طور کلی، کوچکتر تعداد نمایش داده شده در زیر سرعت اتصال، کوتاه تر زمان چرخش، و در نتیجه سریعتر سرور است. با این حال سرعت اتصال واقعی بستگی به وضعیت شبکه فعلی دارد. اگر سرور فعلی خیلی کند شود، ممکن است یکی از موارد دیگر را از لیست بالا انتخاب کنید. جعبه های پورت و سرور به صورت خودکار به روز می شود تا منعکس کننده انتخاب فعلی باشد.
دکمه SEARCH AGAIN: برای تازه سازی لیست سرورها اینجا کلیک کنید. هنگامی که Freegate برای مدت زمان طولانی اجرا می شود یا زمانی که جستجوهای قبلی انجام نشد، توصیه می شود که فهرست سرور را بهبود بخشید.


دانلود فری گیت جدید

- - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn