t
c پراکسی فیلتر شکن چیست


پراکسی فیلتر شکن چیست

پراکسی فیلتر شکن چیست

پراکسی فیلتر شکن چیست

پراکسی فیلتر شکن چیست:

اولین نکته و مهمترین آن این است که  منظور ساده از پراکسی در واقع یک ارتباط بین کامپیوتر شخصی شما و یک سرور می باشد که آن سرور بعد از ارتباط شما به آن ، شما را به دنیای اینترنت متصل می سازد. در واقع رفت و برگشت اطلاعات به این صورت می باشد که ابتدا درخواست باز کردن یک سایت در اینترنت از سیستم شما به سرور فرستاده شده و سپس سرور به اینترنت میفرستد و دریافت اطلاعات همین مسیر را به صورت برعکس طی می کند. در واقع پراکسی یک ارتباط غیرمستقیم شخص با دنیای اینترنت می باشد.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

در اینجا به بررسی و نحوه کار پراکسی می پردازیم که مرحله کار پروکسی به طور دقیق به چه صورت است و این سوال ماهیت اصلی نحوه کارکرد پروکسی سرور ها رو برای ما مشخص می کند. در واقع وقتی شخص درخواست یک فایل متنی و یا تصویری رو از اینترنت دارد وقتی از طریق پراکس به اینترنت متصل شده است ، ابتدا این درخواست به سرور پراکسی ارسال می شود. اگر سرور پراکسی فایل مورد نظر را در حافظه خود داشته باشد این درخواست دیگر به اینترنت ارسال نمی شود ولی در صورتی که فایل در پراکسی سرور موجود نباشد ، پراکسی سرور درخواست را به سرور های دیگر موجود در اینترنت ارسال می کند و سپس پس از دریافت فایل ، آن فایل را به برای دفعات بعدی در حافظه خود برای مدتی ذخیره میکند و فایل را در اختیار کاربر قرار می دهد. پراکسی سرور ها فایل های کم طرافدار را حذف کرده تا حافظه خود را با حفظ فایل ها پر طرفدار خالی کنند.

*برای به روز بودن و آگاهی از آخرین ورژن ها و دانلود فیلتر شکن رایگان و دانلود سایفون با ما همراه باشید .


پراکسی فیلتر شکن چیست

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn