t
c دانلود فری گیت ورژن جدید


دانلود فری گیت ورژن جدید

دانلود فری گیت ورژن جدید

دانلود فری گیت ورژن جدید

دانلود فری گیت ورژن جدید:

Freegate یک نرم افزار کاربردی است که توسط فناوری پویای اینترنت (DIT) توسعه داده شده است که کاربران اینترنتی را از سرزمین اصلی چین، کره شمالی، سوریه، ویتنام، ایران، امارات متحده عربی، به ویژه برای مشاهده وب سایت های مسدود شده توسط دولت های خود، فراهم می کند. این برنامه از تعدادی از سرورهای پروکسی به نام Dynaweb استفاده می کند. این اجازه می دهد تا کاربران برای دور زدن فایروال های اینترنتی که وب سایت ها را مسدود می کنند با استفاده از سیستم شبکه پروکسی DIP نظیر P2P مانند قابلیت ضد سانسور FreeGate با الگوریتم رمزنگاری و الگوریتم فشرده سازی جدید و منحصر به فرد در نسخه های ۶٫۳۳ و بالاتر بهبود می یابد.  تخمین زده می شود که Freegate در سال ۲۰۰۴ ۲۰۰،۰۰۰ کاربر داشت. نگهدارنده و مدیر عامل شرکت DIT بیل شیا است. 

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

از آنجاییکه پلیس خالص چینی دایرهای وب سایت های پورتال DynaWeb را نزدیک می کند و به محض شناسایی آنها، آنها را مسدود می کند، DynaWeb باید پویا باشد. دارای صدها سایت آینه در هر زمان و هر کدام با نام های مختلف IP و DNS دامنه برای شکست دادن مسدود کردن IP و ربودن DNS. در قسمت Backend، DynaWeb همچنین دارای مکانیزمی برای فعال کردن وضعیت مسدود کردن هر یک از سایت های آینه خود است و به محض اینکه مسدود شدن شناسایی می شود، نام دامنه IP و DNS را بلافاصله تغییر می دهد.


دانلود فری گیت ورژن جدید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn