t
c کانکشن هوشمند فیلتر شکن ویندوز


کانکشن هوشمند فیلتر شکن ویندوز

کانکشن هوشمند فیلتر شکن ویندوز

کانکشن هوشمند فیلتر شکن ویندوز

کانکشن هوشمند فیلتر شکن ویندوز:

از آنجایی که آگاه هستید سرویس هایی مانند Tunell و Tunell Plus دارای یک کانکشن واحد و مشخصی نیستند و همچنین سرویس های Openvpn و Ikev2 و امثال آن ها دارای پروسه ی سختی در نصب و تنظیم سرویس دارند از این رو ما برای سهولت کار کاربران پلاس وی پی ان تصمیم به طراحی یک کانکشن هوشمند گرفتیم که به زبان فارسی تدارک دیده شده است و در نصب آن نیز تنها مراحلی عادی نصب باید طی شود ( یعنی همان Next را انتخاب کردن ) و سپس برنامه به صورت خودکار تنظیماتی که برای سرویس های مختلف نیاز باشد را انجام خواهد داد. سرویس هایی که در این کانکشن تعبیه شده اند عبارتند از : Tunell Plus ، Openvpn UDP , Openvpn TCP , IKEV2 , Scramble VPN , PPTP و L2TP می باشند که برای هر کدام امکان انتخاب سرور از هر کشور نیز قرار داده شده است .

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

محل نام کاربری و رمز عبور فیلتر شکن شما تعیین شده است که باید وارد شود ، سپس به مرحله ی انتخاب سرویس می رسیم که نوع سرویس را نیز انتخاب کنید و در قسمت سوم شما باید سرور خود را با توجه به موقعیت های مکانی آن ها انتخاب کنید و در نهایت گزینه ” اتصال ” را انتخاب نمایید تا اتصال برقرار شود. لازم به ذکر است که این کانکشن تنها روی سیستم عامل ویندوز سازگار است اما در تلاش هستیم تا کانکشن هایی با قابلیت سازگاری در مک هم به کاربران ارائه دهیم . شما با خرید وی پی ان ، می توانید از این کانکشن استفاده کامل را داشته باشید و علاوه بر آن ، امکان استفاده از سرویس های دیگری که در این کانکشن وجود ندارد مانند : کریو ، سیسکو و .. را با کانکشن های اختصاصی خودشان را خواهید داشت.


کانکشن هوشمند فیلتر شکن ویندوز

- - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn