t
c انواع رمزگذاری ها در وی پی ان


انواع رمزگذاری ها در وی پی ان

انواع رمزگذاری ها در وی پی ان

انواع رمزگذاری ها در وی پی ان

انواع رمزگذاری ها در وی پی ان:

امروز بحث مهمی راجع به یکی از اصلی ترین و مهم ترین فاکتورهای وی پی ان خواهیم داشت که منظور امنیت است بدین معنا که رمزگذاری حتی به اسم هم چیز ساده ای نیست. در واقع  زمانی می تواند قابل درک باشد که ترمینولوژی(لغت شناسی) مربوط به آن را درک کنیم و بتوانیم پروسه ی امنیت را تخصصی توضیح دهیم. اگراین کلمات را شرح ندهیم فرآیند رمزگذاری می تواند به شدت گیج کننده باشد.( وضعیتی را تصور کنید که یک ارائه دهنده ی وی پی ان برای شرح قابلیت های سرویس خود به رمزگذاری آن اشاره کند. اگر شما با لغات مربوط به رمزگذاری آشنا نباشید نمی توانید ارزیابی درستی داشته باشید) ، پس بهتر است ابتدا در مورد اصطلاح های این پروسه صحبت کنیم تا بهتر به درک درستی از این مسئله برسیم. در این مقاله راهنمایی برای شفاف سازی در زمینه ی رمزگذاری VPN می باشد و در بخش هایی از آن به توضیحاتی در مورد تفاوت PPTP در مقابل L2TP ،  OpenVPN در مقابل SSTP  و IKEv2 پرداخته می شود.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

OpenVPN در حال حاضر پروتکل فیلتر شکن استاندارد برای استفاده در صنعت سرویس های VPN است و برای استاندارد بودن نیز دلایل زیادی وجود دارد.  این پروتکل بسیار امن است، می تواند برای تمامی دستگاه هایی که VPN دارند استفاده شود ( به استثنای دستگاه هایی که از سیستم عامل بلک بری بهره می برند اما بدون شک Openvpn برای این سیستم عامل نیز برنامه هایی خواهد داشت). با توجه به این نکته بهتر است در صورت امکان از  OpenVPN استفاده شود و اگر در صورت استفاده از این پروتکل نیز نگران هستید بقیه ی پست را دنبال کنید. OpenVPN از کتابخانه گسترده ی رمزگذاری OpenSSL بهره می برد، همچنین تحت عنوان پروتکل SSLv3/TLS نیز شناخته می شود. ارائه دهندگان SSTP مکانیسمی برای حمل ترافیک PPP یا L2TP از طریق کانال SSLv3 ارائه می دهند. به لطف استفاده ی این پروتکل از SSL، بسیاری از مواردی در OpenVPN وارد می شود قابل به کار بردن در SSTP نیز هستند.

*برای به روز بودن و آگاهی از آخرین ورژن ها و دانلود فیلتر شکن رایگان با ما همراه باشید .


انواع رمزگذاری ها در وی پی ان

- - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn