t
c تفاوت فیلتر شکن رایگان و پولی


تفاوت فیلتر شکن رایگان و پولی

تفاوت فیلتر شکن رایگان و پولی

تفاوت فیلتر شکن رایگان و پولی

تفاوت فیلتر شکن رایگان و پولی:

وقتی بحث فیلترشکن رایگان پیش می آید همه میخواهند از آن استفاده کنند بدون اینکه معایب آن را بدانند زیرا که این سرویس های رایگان می توانند جاسوس های تلفون و یا کامپیوترهای شخصی شما باشند بدون اینکه حتی شما بویی ببرید تمام اطلاعات شما را خارج و استفاده می کنند که توصیه ما این است که حتی المقدور از سرویس های وی پی ان رایگان استفاده نکنید مگر اینکه از قبل راجع به آن شرکت یا کمپانی تحقیقات لازم را انجام داده و اطمینان حاصل کنید .

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

 

اولین مورد از تفاوت های فیلترشکن رایگان و پولی راجع به پروتکل های آن هاست بدین معنا که اکثر ارائه دهندگان سرویس VPN رایگان فقط پروتکل PPTP را ارائه می دهند. می دانیم که PPTP تقریبا نا امن است اما پروتکل هایی که سرویس های پولی ارائه می دهند طیف گسترده تری داشته و شامل PPTP، L2TP/IPSEC، OpenVPN، SSTP و حتی SSH می باشد ( البته سرویس openvpn به خودی خود پروتکل های جداگانه ی TCP و UDP دارد می توانید از مقاله ی ” تفاوت TCP و UDP در Openvpn ” درباره ی این موضوع اطلاعات کامل تری داشته باشید) .

 

گزینه بعدی راجع به سرعت اتتصال سرویس ها است یعنی که وقتی از وی پی ان رایگان استفاده می کنید انگار چند نفر همزمان از یک سرویس استفاده می کنند. استفاده از سرویس رایگان به معنای نداشتن پهنای باند ویژه ی ارائه دهنده است. ارائه ی پهنای باند برای ارائه دهندگان بار مالی زیادی داشته و نمی توانند به صورت رایگان برای هزاران نفر فراهم کنند.


تفاوت فیلتر شکن رایگان و پولی

- - - - - - - - - - -
خرید vpn برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn