t
c فیلتر شکن رایگان و پر سرعت


فیلتر شکن رایگان و پر سرعت

فیلتر شکن رایگان و پر سرعت

فیلتر شکن رایگان و پر سرعت

فیلتر شکن رایگان و پر سرعت:

اگر به دنبال فیلتر شکن رایگان و قوی هستید و یا می‎خواهید به صورت رایگان محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید و امنیت مرور اینترنتی خود را بدون صرف هیچ هزینه ای تضمین کنید توصیه من به شما  این است که در ابتدا باید بگوییم استفاده از vpn رایگان ریسک محسوب می شود و مزایای امنیتی سرویس های پولی را نخواهد داشت و توصیه ی ما به شما استفاده از VPN پولی است.
با این وجود در این پست برخی از بهترین خدمات سرویس های رایگان را برای شما می نویسیم و همچنین شما را با خطرات استفاده از آن آشنا می کنیم.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

 

یک سرویس رایگان معایب و محدودیت های زیادی دارد ولی در اینجا چند مورد از بهترین وی پی ان های رایگانی که تا امروز شناختیم به شما معرفی می کنیم. همچنین یه سری دلایل روشن برای مخالفت و موافقت با این سرویس ها برایتان می آوریم. می دانید که یک سری تله ها و نیرنگ ها وجود دارد که شما را از استفاده از تمامی پتانسیل های سرویس VPN محروم می کند.

vpn رایگان Hotspot Shield ( هات اسپات شیلد ) یکی از معروف ترین سرویس های رایگان است  ،با قابلیت دور زدن محدودیت های جغرافیایی، حفاظت از داده های شخصی شما در برابر جاسوسان اینترنتی خدمات خود را ارائه می دهد. نسخه پولی آن نیز وجود دارد. این سرویس از دستگاه های ویندوز، مک بوک، اندروید و آیفون پشتیبانی می کند ( یعنی اگر دنبال دانلود فیلتر شکن رایگان برای کامپیوتر هستید ، گزینه ی مناسبی است).


فیلتر شکن رایگان و پر سرعت

- - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn