t
c فیلتر شکن به روز برای اندروید


فیلتر شکن به روز برای اندروید

فیلتر شکن به روز برای اندروید

فیلتر شکن به روز برای اندروید

فیلتر شکن به روز برای اندروید:

همانطورکه می دانید محبوب ترین سیسیتم عامل در بین گوشی های هوشمند اندروید است که وی پی ان اندروید مانند سایر دستگاه ها به دلایل مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند، مثلا برای دسترسی به سایت ها و سرویس هایی که در کشور خودمان در دسترسی نیست، برای رمزگذاری اطلاعات شخصی در هنگام استفاده از وای فای عمومی و… استفاده می شود. دستگاه های Android به صورت پیش فرض طوری یکپارچه سازی شده اند که از پروتکل های PPTP و L2TP پشتیبانی می کنند. شما بدون نصب هیچگونه نرم افزار third-party می توانید از این پروتکل ها استفاده کنید. هرچند یکی از ایمن ترین پروتکل ها OpenVPN می باشد که اندروید به صورت پیش فرض از آن پشتیبانی نمی کند. بنابرین شما باید به صورت نرم افزار نصبی آن را دریافت و نصب کنید. نرم افزار OpenVPN روی اندروید ۴ و بالاتر نیازی به root ندارد. اما در اندروید ۲٫۳ و قدیمی تر شما باید ابتدا دستگاه خود را root کنید ( روت در اندروید به معنی اجازه‌ی دسترسی کاربر به فایل‌های سیستمی اندروید و اعمال تغییرات در آن است). OPENVPN پروتکل پیشنهادی در اندروید می باشد ولی نسبت به SSTP ثبات کمتری دارد.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

در دستگاه های اندروید جدید گزینه ی جدیدی مربوط به VPN افزوده شده است. اندروید ۴٫۲ و بالاتر شامل آپشنی به نام حالت Always-On است. وقتی این حالت فعال باشد، دستگاه اندروید شما هرگز اجازه نخواهد داد که داده ای خارج از تونل سرویس وی پی ان و فیلتر شکن ارسال یا دریافت شود. این برای کسانی که از وای فای عمومی استفاده می کنند همچنین برای کسانی که می خواهید همیشه از اتصال VPN مطمئن باشند، بسیار مفید است. برای فعال کردن این گزینه شما ابتدا باید از اتصال VPN خود اطمینان حاصل کرده و همچنین اطلاعات مربوط به حساب VPN خود را ذخیره کنید. شما این گزینه را در تبلت ها و اسمارتفون های زیر ورژن ۴٫۲ نخواهید دید.


فیلتر شکن به روز برای اندروید

- - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn