t
c وی پی ان با امنیت بسیار بالا


وی پی ان با امنیت بسیار بالا

وی پی ان با امنیت بسیار بالا

وی پی ان با امنیت بسیار بالا

وی پی ان با امنیت بسیار بالا:

وی پی ان با امنیت بالا :از آن جایی که اینترنت های رایگان و عمومی که به نام ” Wifi رایگان ” گسترده شد ، لازم که این این مطلب را در اختیار شما عزیزان قرار بدهم . همانطور که اطلاع دارید آسیاتک اولین شرکت ارائه دهنده اینترنت است که این اینترنت رایگان و عمومی را در ایران شروع کرد و همانطور که می بینید در حال پوشش مناطق پر رفت و آمد تهران مانند فرودگاه و مترو و … می باشد و یا بارها پیش آمده است که هنگام اقامت در یک هتل به WIFI رایگان مجهز است، در ابتدا مطمئن شوید که اتصال خودکار به WIFI تلفن همراه و یا لپ تاپ خاموش است و یا حتما قبل از اتصال به هر شبکه WIFI اجازه بگیرد.
فایروال کامپیوتر خود را از راه زیر روشن کنید: به کنترل پنل بروید، با کلیک بر روی سیستم و گزینه ی امنیتی، با کلیک بر روی فایروال ویندوز و سپس روی “روشن یا خاموش کردن فایروال ویندوز” کلیک چپ کنید و آن را روشن کنید.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

 

بیشتر راه هایی که برای افزایش امنیت سیستم به شمار می روند و شما در اینترنت مقاله های فراوانی در این مورد می خوانید، بیهوده اند و کارایی ندارند ، بنابراین نیاز به راهی مطمئن برای تامین امنیت داده های خود دارید. بهترین راه برای محافظت از اطلاعات خود در مکان های عمومی استفاده از VPN و HTTPS است.مطمئن شوید که وب سایتی را که سرچ می کنید با HTTPS امن شده باشد و یا در حالت اتصال به فیلتر شکن باشید، زیرا هر دو داده ها را به رمز در می آورند و به وب سایت ارسال می کند. درصورتیکه مطمئن نیستید که با HTTPS متصل هستید با خیر، می توانید در نوار آدرس آن را بررسی کنید. همچنین می توانید در آغاز وب سایت HTTPS را تیک بزنید. با خرید وی پی ان و اتصال به آن، تمامی داده های شما به صورت رمزگذاری شده در می آیند پس اگر کسی اطلاعات شما را بدزد او تنها داده های رمزگذاری شده را میبیند ،بنابراین حتی در شبکه های عمومی نیز امنیت خواهید داشت . پس، خرید vpn بهترین انتخاب برای حفظ حریم خصوصی تان ارائه می دهد.


وی پی ان با امنیت بسیار بالا

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn