t
c تنظیمات دقیق یک VPN


تنظیمات دقیق یک VPN

تنظیمات دقیق یک VPN

تنظیمات دقیق یک VPN

تنظیمات دقیق یک VPN:

اول از همه مهمترین چیز را مورد بحث قرار دهیم که منظور امنیت است و به صورت مفصل به آن خواهیم پرداخت .شبکه های خصوصی مجازی نه تنها برای شکست دادن محدودیت های جغرافیایی سایت ها مورد استفاده قرار می گیرند ، بلکه از آنها به خاطر ایجاد امنیت و گمنامی هم استفاده می شود. از آنجا که نسل امروزی یادگیری سریعی دارد و فن آوری ها هر روز پیشرفته تر از روز قبل می شوند ، دیگر نمی توان مثل قدیم به فرزندان گفت که به کامپیوتر دست نزنید ، این اسباب بازی نیست و یا از اینترنت استفاده نکن چون ممکن است تاثیرات بدتری در تربیت آن ها بوجود آورد. با خرید وی پی ان و راه اندازی آن بر روی روترتان (ترفندی مفید برای وب گردی امن و ساده و قابل اعتماد) ، می توانید از تمام دستگاه هایتان در شبکه خانگی محافظت کنید. تنها نیاز به یک DD-WRT فلش شده یا روتر Tomato دارید که بتوان وی پی ان را روی آن نصب کرد با اینکار گوشی های هوشمند، تبلت، PS4 ، حتی کنسول ها و سایر دستگاه های دیگر با پروتکل های قوی و فایروال ها و استفاده از اتصالات امن در همه زمان ها رمزگذاری و محافظت می شوند . همچنین، با استفاده از راه حل روتر فیلتر شکن ، دیگر لازم نیست به طور مداوم به VPN وصل شوید ، فرزندانتان حتی متوجه وجود VPN نمی شوند چرا که VPN به طور دائم وصل است. از مزایای دیگر روتر VPN این است که روتر تنها یکی از اتصالات فیلتر شکن را اشغال می کند طوری که انگار فقط یک دستگاه به آن وصل است. اما اگر این امکان برای شما فراهم نبود و از این روتر ها اطلاعاتی ندارید یک وی پی ان اختصاصی برای فرزند خود در نظر بگیرید و با ارائه دهنده صحبت کنید تا سایت هایی که ممکن است برای کودکان بد آموزی داشته باشد را مسدود کنند.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

گرچه VPN ها به طور منظم تقریبا همه کارهای لازم را خودشان انجام می دهند، اما همیشه باید حواستان به بازدیدهای فرزندانتان در وب مانند اتاق های چت و یا صفحات فیس بوک که محتوای مخرب دارند ، باشد. تبلیغات کاذب که وعده های دروغ مانند کسب یک آیفون جدید و ….  می دهند بیشتر هنگام اتصال به Wi-Fi رایگان دیده می شوند که در مقاله یمحافظت از حریم خصوصی در اینترنت های رایگان و همگانی در مورد آن صحبت های زیادی داشتیم. در برخی وی پی ان ها امکان بستن این تبلیغات وجود دارد. با این وجود، هیچ یک از کارهای فوق از نقش شما به عنوان پدر و مادر کم نمی کند، بهترین فایروال بین آنها و جهان خطرناک آنلاین، شما خواهید بود. پس در ابتدا نیاز است تفکرمان را در مورد وی پی ان و ابزار های مانند آن تغییر دهیم چون بسیاری از افراد فکر می کنند که خرید فیلتر شکن تنها برای رفع مسدودیت ها است ولی باید بدانید که این تنها یک مورد از ویژگی های فیلتر شکن محسوب می شود ، تنها کافیست وی پی ان را از یک جای معتبر خریداری کنید تا از مزایای دیگر این سرویس ها بهره مند شوید.


تنظیمات دقیق یک VPN

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn