t
c خرید وی پی ان و فیلتر شکن کریو


خرید وی پی ان و فیلتر شکن کریو

خرید وی پی ان و فیلتر شکن کریو

خرید وی پی ان و فیلتر شکن کریو

خرید وی پی ان و فیلتر شکن کریو:

Kerio Technologies در سال ۲۰۰۱ تأسیس شد، اولین محصول WinRoute Pro وارد بازار امنیت اینترنت در سال ۱۹۹۷ شد، همانطور که توسط نرم افزار Tiny تا ۱ فوریه ۲۰۰۲ مالک و نگهداری شد. نرم افزار کوچک سپس فروش و توسعه نرم افزار خود را به Kerio انتقال داد، جایی که توسعه دهندگان بر روی آن تحت نام تجاری Kerio ادامه دادند. 

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

محصولات اصلی Kerio (در اوایل سال ۲۰۰۰) Kerio Personal Firewall  و Kerio WinRoute Firewall بود و این شرکت بر روی نرم افزار همکاری با Kerio MailServer تمرکز داشت. Kerio فایروال شخصی خود را در اواخر سال ۲۰۰۵ متوقف کرد، که توسط Sunbelt Software خریداری شد.

از سال ۲۰۱۰، Kerio MailServer به Kerio Connect  و Kerio WinRoute به Kerio Control تغییر نام یافت. اپراتور Kerio، یک سیستم PBX PBX، در سال ۲۰۱۱ و Samepage، نرم افزار به اشتراک گذاری فایل و همکاری، در سال ۲۰۱۳ معرفی کرد.

در ژانویه ۲۰۱۷، Kerio توسط GFI Software خریداری شد .

سرویس کریو یک فایروال معروف در عین حال یک وی پی ان کلاینت مناسب برای کاربران ایرانی است این سرویس در مک و ویندوز قابل ارائه است با این سرویس دست رسی به لوکیشن های روسیه و امریکا امکان پذیر هست.

برای استفاده از کریو ممکن است نیاز باشد که جلو آدرس شماره پورت وارد کنید مثلا ۷۰۸۰ یا پورت دیگری که آدرس سرور درج شده است.

سرویس های کریو پلاس وی پی ان در دو دسته مجزا قرار دارند مثلا اگر اکانت شما یک ماه است نمی توانید به سرور کریو که برای اکانت شش ماه قرار داده شده وصل شوید.

ما برای اکانت های یک ماهه و دو ماه سرور آدرس های جدا را درنظر گرفته ایم و همینطور برای سرور های سه ماهه و شش ماهه که از سرعت به مراتب بالاتری برخوردار می باشند. 


خرید وی پی ان و فیلتر شکن کریو

- - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn