t
c معرفی فیلتر شکن جدید VikingVpn


معرفی فیلتر شکن جدید VikingVpn

معرفی فیلتر شکن جدید VikingVpn

معرفی فیلتر شکن جدید VikingVpn

معرفی فیلتر شکن جدید VikingVpn:

امن ترین و سریع ترین سرویس VPN را برای محافظت از خود تجربه کنید.
شما در حال جاسوسی هستید دولت ها، شرکت ها، و جنایتکاران همه اطلاعات شما را می خواهند. حفاظت از حریم خصوصی خود را با سرویس VPN VikingVPN تجربه کنید.
ثبت نام کنید! امروز خودت را حفظ کن

این ها شعار های فیلتر شکن رایگان VikingVpn هستند. اما استفاده از این سرویس چندان هم راحت نخواهد بود. برای دانلود فیلتر شکن سایفون و همچنین

دانلود هات اسپات شیلد میتوانید به سایت ما مراجعه نمایید.

این فیلترشگن یکی از قدرتمندترین ها در بین رقیب های خود می باشد چرا که علاوه بر اینکه از سرعت بالایی برخوردار است ، دارای امنیت بالایی نیز هست. 

و همچنین این فیلترشکن از جمله فیلترشکن هایی است که تقریبا تمام پلتفرم های موجود در بازار را تحت پوشش قرار میدهد و به راحتی می تواید با توجه به دستگاه خود بهترین انتخاب را با سرعت بالا داشته باشید. 

اگر از گوشی اندورید استفاده می کنید شما فقط نیاز به یک OpenVPN دارید که بتوانید تنظیمات و کانفیگ وایکینگ وی پی ان را بر روی آن انجام دهید با توجه به پست هایی که در این زمینه فراهم آورده شده بسیار کار ساده و چند دقیقه ای بیشتر زمان نمیبرد. شما می توانید به راحتی با مراجعه به لینک زیر تمامی اطلاعات موجود در این زمینه را بررسی کنبد و با دنیای فیلترینگ خداحافظی کنید. 

تنظیمات OPENVPN در اندروید

البته که در این پست فقط به تنظیمات اندروید اشاره کردیم اما در پست های بعدی ما تک تک پلتفرم هایی که با این نرم افزار سازگار هستند را مورد بررسی قرار خواهیم داد پس با ما همراه باشید


معرفی فیلتر شکن جدید VikingVpn

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn